Nagy Katalin - A kezdetek

The Great

2022.09.03 ekkam

Ahogyan minden rész kezdődik, egy hellyel-közzel igaz történet. Különleges, bolondos, tömény izgalom, érdekes hangulatú sorozat. A színészeket nagyon jól eltalálták, először bugyutáknak tűnnek, de egykettőre kiderül, hogy nagyon is passzol rájuk a szerep.

2020.10.27 indingo

Amikor elkezdtem nézni, még nem tudtam, mibe vágok bele. Ennyiszer a p betűs szó még nem hangzott el sorozatban. Amennyi poharat ebben eltörtek.... Történelemórákon biztos nem fogják vetíteni.

2021.10.29 Ms. Akárki

Zseniális. Az utóbbi évek egyik legjobb történelmi sorozata. Imádtam, szerencse, hogy novemberben jön a 2. évad HBO Go-ra. Imádnivalók a karakterek, és zseniális a humora végig.

2020.07.03 MP170506

Remek sorozat! Kiválóak a karakterek, a színészek játéka is nagyszerű. Van benne humor, izgalom, feszültség. Engem lekötött, ilyen sorozat kellene még több!

2020.10.19 Bazzzsi

A vége szerintem nem sikerült valami izgalmasra. A történet maga érdekes és kicsit kedvet kap az ember, hogy utána olvasson az igazi történelemnek.

2021.12.22 Greeta

Különös feldolgozása a történelemnek, az biztos. Vicces sorozat, pazar szereposztásban.

2021.11.18 Csillagpor

Mintha egyenesen Nicholas Houltra írták volna ezt a szerepet. Visítva röhögtem némely jelenetnél. Nagyon jó.

2020.10.14 Annuska

Stílusát tekintve nem tudtam milyen sorozatra számíthatok, amikor elkezdtem nézni. Helyenként vulgáris, a története nem egy megszokott kosztümös filmre jellemző.

2020.06.04 wesselmaister

A korona után szerinte a Nagy Katalin szintén egy igazán remek történelmi dráma. Bár ebben a tekintetben egész biztosan fenntartásokkal fogadnám mindenki helyében. Mindenesetre nagyon izgalmas és fordulatos, amelyet kevés műfajtársa mondhat el magáról.

2020.06.11 Balazs

Nincs mit túlságosan ragozonom rajta. Egyszerűen piszok jó sorozat a Nagy Katalin, irtó jó színészekkel és elképesztően jó díszletmegoldásokkal. Szerintem ez annak is bejön majd, aki nem kifejezetten rajong a kosztümös filmekért.

2020.05.07 LaceeeK

A Helen Mirren főszereplésével készült sorozat után számomra elég zavaró az az óriási kontraszt, ami a "két Katalin" személyisége közt látható. Míg abban egy érett uralkodót láttunk, ebben a sorozatban bohókás fiatal lányként jelenik meg a cárnő. Nem... Több

2020.05.05 makk20

Ez a sorozat se a történelmi pontosságáról lesz híres... Jókora adag intrika és erotika van benne, ezért mindent összevetve szórakoztató, de messze nem a legjobb életrajzi sorozat.