Télapuk

The Santa Clauses

1. évad (2022) - 6 epizód
2. évad (2023) - 6 epizód

Tim Allen

Scott Calvin hamarosan betölti a 65. életévét, és mivel rájön, hogy nem lehet örökké Mikulás, elindul, hogy megtalálja a megfelelő örököst, miközben családját felkészíti az új kalandra a sarkvidéktől… Több

Rendező: Jason Winer
Forgatókönyvíró: Jack Burditt
Premier: 2022 | Disney+ (2022.11.16.)

2023.12.02 Török389133

Ez nagyon gyenge lett, 1-2 poén van benne, de a nagy része unalmas.

2022.11.22 Timon

Télapós bohózat

Talán a legjobb benne az, hogy egyáltalán nem kell komolyan venni. Abszolút fergeteges, engem valahogy nagyon megvett. Karácsony előtt majd újra kell nézni teljes egészében. Tele van pop-kulturális utalásokkal, abszolút modern cuccokkal, ezeket meg sem próbálja elrejteni, és annyira túl van erőltetve (na meg a humora), hogy az már jó. Maximum olyan, mint egy mikulásos Nickelodeon-show, csak Disney-módra, és nincs benne a háttérben a röhögés, hanem azt ezúttal én adom hozzá. XD Várom a többi részt. 8,5/10

2022.11.16 András

Felejtős - talán ez a legkedvesebb, amit tudok róla írni.

2022.12.15 Bíró Péter

Nem olyan jó, mint a filmek, de nézhető

Így, hogy maradnak az Északi-sarkon, felmerül a kérdés, mi lesz Calvinnel és a lánnyal, akit megcsókolt és "levett a lábáról" (haha). Cliffhangernek egy esetleges folytatáshoz ez kevés, szóval igazán elvarrhatták volna ezt a szálat, akár csak egy stáblista alatti jelenettel.

2022.11.01 Bendegúz

Az egyetlen dolog, amit remélek ettől a sorozattól az az, hogy végre pontot tesz az egész Télapu-sorozat végére és nem lesz több film, meg semmi.

2022 januárjában jelentették be, hogy egy minisorozat készül, amely a Télapu-filmek folytatásaként szolgál majd, és amelyben Tim Allen ismét szerepet kap, emellett pedig producerként is tevékenykedik.Szerző: Hupka Adrián

A sorozat forgatása 2022 márciusában kezdődött Los Angelesben, az operatőr J.P. Wakayama volt. A munka 2022 júniusában fejeződött be.Szerző: Hupka Adrián