Suzie Wong világa

The World of Suzie Wong

2018.12.06 JcWh

Időutazás Hong Kong-ba

A maga idejében a film biztosan kissé megbotránkoztató lehetett, de mai szemmel nézve egy átlagosnak ítélhető romantikus drámáról van szó. A film helyszínei gyönyörűek és egy kis időutazást tehetünk az 1950-1960-as évek Hong Kong-jában. William Holden és Nancy Kwan csodálatosak együtt és szép fokozatosan bontakozik ki közöttük a szerelem. Tetszettek a mellékszereplők is és némi szolid humor is jutott a filmbe. Nemrég készítettem a filmhez feliratot, a műfaj kedvelőinek szerintem érdemes megnézniük.

2017.09.30 avatar123

Ebbe a filmbe mindenből jutott egy kicsi. Kellemes a humora, igazán megérintett a romantikus szál és a dráma is egészen izgalmas volt. Talán a képi világa az, amely nem különösebben tetszett, valahogy ezek a színek nem voltak kellemesek, de ez nem igazán vett el a filmélményből. Én személy szerint csakis ajánlani tudom!

2015.02.24 hansi13

Hát, eléggé lassú a cselekménye, nem kevés türelem kellett hozzá, de összességében szerintem rendben van a film. Lehet, hogy nagy klasszikus, amit nem igazán értek, mert szerintem ez csak egy sima egyszer nézhető kategória.