Tinédzser fejvadászok

Tinédzser fejvadászok

Teenage Bounty Hunters
Thor

1. évad (2020) - 10 epizód

Egy tapasztalt fejvadász segítségével a 16 éves ikrek, Sterling és Blair elmerülnek a rosszfiúk kíméletlen világában.

(qwer)

Premier: 2020.08.14.

KULCSSZAVAK

2023.06.17 Péter400915

Melyik marha kaszálta ezt el, miközben tele a Netflix rossz szappanoperákkal?

2022.11.14 Török389133

Művészet volt ebből a kiváló ötletből egy ennyire unalmas sorozatot csinálni. A két főszereplő tetszett, de a fejvadászatról kb. a sorozat 10%-a szólt, a többi borzasztó unalmas tini szerelmekről és problémákról.

2020.08.07 Thor

Alapvetően nem sokat vártam ettől a sorozattol, olyan esetlennek tűnt az alapötlete az egészen, de azt kell, hogy mondjam, hogy néhány epizód után határozottan beindul. Van egy nagyon jó ritmusa a történeknek, amelyekre abszolút rá lehet állni. Szerintem érdemes belevágni.

2020.08.08 petri

Nem tudom, honnan szedi az ötleteket a Netflix a műsoraihoz, de ez nálam nagyon betalált, pedig az előzetest látva fogtam a fejem, hogy már megint milyen hülyeség jön. Ha a további részek is megőrzik az első epizód lendületét, engem megnyert magának ez a sorozat.

2020.08.11 Zsófia

Túlságosan tini-orientált, tartalmával és tempójával is inkább a fiatal korosztályt célozza meg. Nem mondom, hogy nem tetszett, de annyira azért nem hozott lázba, hogy azt lessem, mikor jön a folytatás.