Holnapolisz

Tomorrowland

2024.04.22 Tomipapi

Ez a film nagyon veri a szuperhősös Marvel-filmeket. Kategóriájában a legjobb, amit eddig láttam. Valahogy minden a helyén van benne. Gazdagon teletűzdelt ötletekkel. Ráadásul a vége felé még egy komoly gondolat is elhangzik, ami nagy igazságot rejt.... Több

Megosztó, és mégis valami különleges.

Lehet okoskodni, és bölcselkedni. Azt a magyar ember aztán nagyon tud. Sőt, imád szapulni, és mocskolni. De ajánlom, utazz el Holnapoliszba, és minden rendben lesz. Brad Bird, aki ráérzett a lényegre! Az 1964-es New York-i világkiállítás logójával el... Teljes kritika

2015.10.17 rbernadett

Nem volt ez olyan rossz, mint amennyire lehúzták. Inkább látvány, mint történet, és Clooney nekem egy kicsit hiteltelen benne, félek az ő jelenléte miatt vártak sokan teljesen mást ettől a filmtől. A robot kislány viszont nagyot alakít.

2016.02.18 indingo

Picit unalmas volt, ez talán a hosszúságából is eredt. Én jobbra számítottam, végül nem moziban néztem meg. Az elején lévő találmányok vására vagy mi a fene, annak a hangulata maradt meg leginkább.

2016.04.28 ArpiHajdu és Réci

Jó alapgondolat, de sajnos gyenge kivitelezés. Terminátorszerű kislány, az emberiség gyarlósága, amelynek következtében megsemmisül a Föld. Ezek sajnos lerágott csontok, újdonságot nem hozott.

2022.11.02 JRD

Nagyon átlagos, mégis egyik kedvenc (még ha Clooney is az egyik szereplő). Elgondolkodtató, kissé futurisztikus, de totál megvalósulható jövőképpel. Érdemes megnézni, hiszen valamilyen szinten van üzenete is a filmnek. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2017.09.24 Deku

Nem lett rossz film de olyan jó se mint vártam. Ez volt a gond mivel többet akartam mint amit kaptam így nem tudott olyan szinten megérinteni ez a film mint kellett volna. Nem tetszett.

2015.06.01 ZeroHero

Mindenkepp moziban nezesre ajanlott, nagyon jo latvanyvilagu, bar kicsit olyan semmilyen a film, mindenfele melyebb tartalom nelkul.. Kiemelkedo szineszi jatek, Clooney sztem lubickolt ebben a szerepben.

2018.07.31 dailyfilmsan

Ez egyátlagos gyerekek számára megalkotott kaland film. A mondanivalója is tipikus merj álmodni, legyél különleges, sose add fel. Értem én hogy a mai gyerekekből hiányzika kitartás de ez a film a szádba rágja. De sajnos a látványban csalódtam a legna... Több

2024.04.09 Ahoj poplacsek

8/10 – A háromnegyedéig tökéletes

Brad Bird rendezte és társával írta is a filmet, akinek az ezt megelőző munkássága során a Pixar legnagyobb durranásainak a megalkotásában volt vezető szerepe. Meg is látszik a végeredményen, méghozzá jó értelemben. Az elején úgy gondoltam kis ideig,... Teljes kritika

2017.05.20 Szilonka

Számomra olyan agyzsibbasztó volt a film. Lassú volt és helyenként unalmas, mindamellett hogy volt egy szép mondanivalója, de valahogy nem ragadott magával.

2018.09.22 Norbert93

Igen csak alulértékelt film. Nagyon jól összerakott képi és logikai világgal rendelkezik, látványos és fenntartja a néző érdeklődését. Betekintést enged egy érdekes világba. Számomra érthetetlen, hogy bukott ekkorát a film.

2016.09.11 puffancshercegnő

Rosszabra számítottam, de pozitívan csalódtam benne. Nagyon látványos volt. A színészi játékot nem mondanám kiemelkedőnek, de nem rossz. A film mondanivalója egészen mély, és elgondolkodtatja a nézőt, habár kicsit szájbarágós.

2017.11.01 Bazzzsi

Van mondanivalója a filmnek, ez mindenképpen pozitívum, de valahogy a lendületes kezdés után eléggé unalmas lett a történet. Borzasztóan a hosszú a történésekhez képest.