Holnapolisz

Tomorrowland

2016.08.29 GaraiV

Én mindenképpen jobbat vártam a filmtől. George Clooney alakítása sem győzött meg és a film sztorija, valamint a rendezés is gyenge. Nem éreztem hitelesnek a filmet.

2015.06.29 Buborék

Nekem tetszett ez a film. A mondanivalója nagyon jó, igazán elgondolkodtató, maga a film tanulságos. A látványvilága fantasztikus, nem bántam meg, hogy moziban néztem. A színészek nagyon jók, George Clooney nem nagy kedvenc, de itt tetszett!

2015.06.30 BuBu

Nagyon tetszett ez a film, a mondanivalója nagyon jó és elgondolkodtató! A látványvilága lenyűgöző és a színészi alakítások is tökéletesek, George Clooney nagyon tetszett ebben a szerepben!

2016.12.12 Maxima

Elég jól sikerült misztikus akciófilm. George Clooney jól alakít benne, annak ellenére hogy ilyen karakterű szerepben még nem láttam. Jól összerakott, látványos film.

2015.11.15 krysn95

Amíg néztem én Holnapoliszban voltam. Tetszet!

2015.10.23 Mano35

Izgalmas és cselekmény scifi thriller Meggyőző színészi alakítással és remek rendezéssel. A kategóriában az év legjobban sikerült filmje. Moziban egy élmény volt.

2017.02.23 időjós

Egy kicsit lassan indul be a történet, úgy jó 50 perc után kezdett el komolyabban is foglalkoztatni. Szerintem ez egy kicsit zavaros agyszülemény, óriási felvezetéssel, és körítéssel, a finálé előtt, ami még csak be sem teljesedett.

2015.06.29 macikutya

Ha nem nyerek rá jegyet biztosan nem, nézzük meg, mert a trailer alapján egyáltalán nem tetszett.De a filmnek VAN MONDANDÓJA, aranyos volt, néhol izgulós, néhol vicces, és majdnem sírtam is egy bizonyos résznél a vége felé (aki látta tudja, miről beszélek). Mindenkinek ajánlom.

2015.05.30 Akodako

annak ellenére hogy nem túl megalapozott a film sztorija, egy nagyon látványos és szórakoztató alkotás . Lenyugozo képi jelenetek magával ragadó alakítás .

2015.10.20 J.Fatime

Nem lett rossz film, de elég hosszúra lett nyújtva így néhány ponton már unalmassá válik. Nekem több akció is kellett volna bele, elvégre az emberiség önpusztításáról szól. A látványvilága nagyon tetszett az a kevés ami volt ugyanis mutathattak volna többet is Holnapoliszból. Mindezek ellenére egyszer meg lehet nézni.

2015.06.30 bigi

Nekem nagyon tetszett a film, több szempontból is. Tele volt meglepő, váratlan fordulatokkal, az akciójelenetek izgalmasak voltak, és rendkívül látványosan ábrázolta a jövő csúcstechnológiás városát, nagyon ötletesek voltak, tetszett úgy ahogy volt.

2016.04.11 Panda

Érdekes a sztorija a filmnek, de a misztiokus thriller kategóriában láttam már sok jobb filmet is, ezért közepesnek értékelem. A színészek alakítása is sablonos!

2015.06.15 AESB

Nagyon tetszett. Igazán tanulságos történet, komoly mondanivalóval. Humoros, bár néha kicsit vontatottnak éreztem. A látványvilága valami fantasztikus!

2015.10.25 Manyi

Látványos,izgalmas sci-fi érdekes történettel és meggyőző színészi alakítással.Érdemes moziban megnézni, vagy legalábbis széles vásznon mert valóban látványos.