Torrente V: A kezdő tizenegy

Torrente V: Operación Eurovegas

2018.03.17 silverkesh

Azért adok csak 4 csillagot, mert eléggé szeretem a Torrente filmeket, de már valami újjal kéne előrukkolni, mert így kevés lesz.

2017.09.24 Deku

Eléggé megragadja a lényeget a film nem mondhatnám, hogy állati mert azért az nem az de mindenesetre nagyon tetszett. A karakterek pedig változatosak és érdekesek éppen ezért.

2015.05.13 ZeroHero

Torrente szokas szerint gusztustalan, arrogans es egy bunko paraszt. De ezert szeretjuk. Ebben a filmben mar egy kicsit sulytalan, egy olyan beszolas sincs az egesz filmben, amit utana rohogve idezne az ember.

2017.05.24 Sem Rorrey

Hanyatlik a sorozat, de Torrente miatt szereti, aki szereti, és ő még mindig ugyanolyan jó.

2015.06.16 cunci

A kissé gyenge negyedik epizód után már azt hittem, hogy ennyi volt, kész, kifújt, nincs több kraft és majd kapunk egy totál rossz ötödik részt, s azzal Torrente karakterének lőttek. De nem így lett. Nem számítottam rá hogy ilyen jó lesz. A 4. rész után üdítően jó volt, de az 1.-t soha nem fogják űberelni.

2015.06.29 macikutya

Nekem vegyes érzéseim voltak a filmmel kapcsolatban. Nem volt ez annyira rossz, de annyira jó se. Volt egy-két erőltetett jelenet benne, de a látványvilág és a kidolgozottság kárpótolt érte. Tetszett is meg nem is.

2015.06.01 *tünde

Torrente nagy kedvecem! Nagyon őrült, nagyon vicces film! Haláli poénok. Nagyon vártam már! Jó lett.

2015.06.30 bigi

Nagyon rossz volt látni, hogy az egykori trágár és rasszista drukker Torrentéből mára csak egy K.Anyázós vénember lett. Nagyon nem érzem méltó folytatásnak az előzőekhez képest. A korábbi részek jobbak voltak...

2015.05.22 Balu

Nálam toronymagasan a második rész viszi a pálmát, aztán az első jön. A harmadik már picit erőltetett volt, a negyedikben voltak jó poénok, itt megint csak vannak jó, nagyon jó poénok, de kicsit már fáradt a film. Torrente figurája addig volt számomr... Több

2015.05.29 *bella

Örök kedvencem Torrente! Nagyon őrült, nagyon vicces film! Haláli poénok. Nagyon vártam már! Jó lett.

2015.03.09 zsfarkas

Ez az egyedi figura még mindig megnevettet. Jó film, jó poénokkal, akcióval, bár azokat is megértem, akiknek ez már egy kicsit sok. De én nem tudom megunni Torrente figuráját.

2015.03.07 Rózsa

Torrente nagy kedvencem! Nagyon tetszik szórakoztató! Nagyszerű színészek játszanak benne! De a legjobb karakter a főszereplő! Bármikor megnézem!

2015.11.21 jos78

Sajnos ez a rész elég vérszegényre sikerült. A poénok és szereplők is elég gyerekesek. Az első három részhez képest igen gyenge. Egyszer azért meg lehet nézni.

2015.03.04 Real013

Ha halványabban is, mint eddig, de még mindig működnek a rasszista beszólások, a szexista félmondatok, s még ha egy kicsit meg is kopott a fénye a matracosok főszurkolójának, azért alapvetően még mindig érdekes és jól kitalált figura maradt. A kiemel... Több