All Eyez on Me

All Eyez on Me

Annak ellenére, hogy a film az 1990-es években játszódik, számos 2000 után gyártott autó is megjelenik benne. Szerző: dailyfilmsan

Tupac halálakor látható CVS gyógyszertár logója az új 2016-os logó. Szerző: dailyfilmsan

Demetrius Shipp Jr. elmondta egy interjúban, hogy mindig is példaképként tekintett Tupac Shakurra.Szerző: scarface

Sean Combs és Suge Knight áldást adott a filmnek, dicsérve az őket ábrázoló szinészeket.Szerző: scarface

Benny Boom egy interjúban elmondta, hogy amikor először meglátta a Demetrius Shipp Jr.-t azthitte hogy Tupac Shakur.Szerző: scarface

A főszereplő Demetrius Shipp Jr. édesapja személyesen is ismerte Tupac Shakurt, ugyanis producerként közreműködött az egyik lemezén. Szerző: hp

Jamal Woolard korábban már eljátszotta The Notorious B.I.G. szerepét a 2009-es Notorious B.I.G. - A N.A.G.Y. Rapper című filmben.Szerző: hp

Az All Eyez on Me 21 évvel Tupac Shakur tragikus halála után került a mozikba. Szerző: hp

A filmben ismét együtt játszott a The Walking Dead két sztárja, Danai Gurira (Michonne) és Lauren Cohan (Maggie).Szerző: hp

A film második előzetese Tupac Shakur halálának 20. évfordulóján jött ki. Szerző: hp

Demetrius Shipp Jr. közel tíz kilót fogyott a szerep kedvéért. Szerző: hp

Az All Eyez on Me forgatása 2015. decemberében kezdődött meg Atlantában, Georgiában, és 2016. április 12-én ért véget Las Vegasban, Nevada államban. Szerző: hp

A film első előzetesét Tupac Shakur születésének 45. évfordulóján, 2016. június 16-án adták ki.Szerző: hp