Underworld: A vérfarkasok lázadása

Underworld: Rise of the Lycans

2021.12.12 freeman

Király film.

2017.12.17 Artemisia

Előzményfilmként és önálló alkotásként is megállja a helyét.Jót ötlet volt az Underworld-univerzum kibővítése. Teljesebb képet kapunk a vámpírtársadalomról és jobban megértjük Lucian és Victor konfliktusának, illetve Viktor és Selene első részben bem... Több

2017.09.24 Deku

Sajnos semmi felemelőt nem tudok erről a filmről említeni mivel nagyon nem találta el az én ízlésemet. Nem volt röhejesen rossz de nem is nézném meg és nem is nézetném meg senkivel.

2018.05.30 HercegPeter

Nincs olyan jó mint az első kettő, de nem mondanám, hogy nem illik a sorozatba. Ugyebár előzményfilm lévén a végét már tudtuk, de így is tudott újat mondani és unalmas sem volt. Ennek pedig az az a oka, hogy teljesen más szemszögből látjuk az első ré... Több

2019.07.31 Ms. Akárki

Az eddigi időben egymás után következő filmek sokkal jobbak voltak. Ennek az előzményfilmnek nincs sok értelme. Nem tesz hozzá annyit a történethez, hogy megérje megnézni. Max egyszernéző Kate Beckinsale miatt.

2018.12.06 harnas1207

Sosem jó, ha egy napjainkban játszódó film előzményként visszatér régebbi időkbe. Lásd pl Apáca. Ezzel ugyan változatos lesz, de elveszti a hangulatát. Ebben az esetben is gyenge volt nagyon ez az előzmény film.

2016.05.25 MMcFly2015

Nagyon kellett a történethez ez a rész. Jó ötlet volt egy előzményfilmet készíteni. Teljesen átértékelődik az ember nézőpontja az eddig látott sztoriról. A látvány most már kifejezetten jó, és a film utolsó jelenete találó, így tényleg nagyon szépen ... Több

2017.02.21 cinderella

Az első két részhez képest szerintem ez sokkal összerakottabb volt. Nem voltak benne fölösleges párbeszédek és a látvány is nagyon ott volt. Magára a történetre nem különösebben voltam kíváncsi, de végül mégis magával ragadott és úgy is izgalmas volt, hogy lehetett tudni mi lesz a vége.

2015.11.30 golyo95

Nagyon jó, bár kissé követhetetlen és néhol zavaros. az első rész sokkal jobb volt,de mindenkinek ajánlom.

2016.05.21 Gecko Nézhetetlen

Az Underworld széria leggyengébb darabja, egyáltalán nem így valósítottam volna meg a sztori ezen részét. Az animációk igaz fejlettebbek a vérontás nagyobb de a sztori lapos és kiszámítható, unalmas az egész, végig szenvedős fajta.

2016.07.26 Karolyka

Nem rossz, bár sokminden fodulat értelmetlen. A történet és a híressége a film kb csak önmagát adja el. Kate Beckingsale viszi el a hátán az egész filmet. Az animáció benne szinte már sajnálatraméltó. A farkasok animációjáról, mozgásáról már ne is beszéljünk.

2015.02.04 kriskaa

Mind a három része nagyon tetszett. Bár ez a harmadik egy kicsikét furcsa volt az előző kettőhöz képest.Olyan érzésem volt,mint a Star Wars-nál, hogy a vége előbb lett kész,mint az eleje.Szerintem ez kellett volna,hogy az első legyen és így tovább. Érdemes megnézni.

2015.03.04 nitus2006

Nagyon jó, bár kissé követhetetlen. az első 2 rész sokkal jobb volt, azokat folyton nézem :) de aki rajongó az ezt is szeretni fogja. Hajrá vámpírok :-P