Megbocsáthatatlan

The Unforgivable

2021.12.29 harnas1207

A film lehetett volna egy beskatulyázott színésznő késői kitörése egy sötét és szívszorító drámában. Ehelyett egy nagyon gáz, giccses katyvaszt kapunk. Eleve a csavar, ami köré a film épül, egy hatalmas sületlenség, így nincs is mit tovább ragozni. A... Több

2021.12.20 VvV

Bullock arca kicsit furcsa volt a filmben, de maga a történet engem lekötött. Elgondolkodtató, hogy bizony nem minden az, aminek látszik.

2022.01.02 Alexa

Erős filmnek hittem az első 15 perc után, majd átment latymatagba. Sandra Bullock szuperul játszott, és a karakteréből szerintem a maximumot kihozta, de sajnos egy jó színész sem viheti el a hátán a szarul megírt forgatókönyvet. Átéreztem az elején a... Több

2022.01.31 Csillagpor

Sandra Bullock legjobb alakítása szerintem. Nagyon megrendítő volt látni, ahogy próbálja újra felvenni a kinti élet ritmusát, a húga miatt főleg.

2021.12.14 KCintia

Elgondolkodtató

A film végig leköti az ember figyelmét, mert a teljes sztorit/előzményt nem rögtön tudja meg. Sandra Bullock játéka itt is remek, mint mindig. Tetszett, hogy ilyen mély volt, és kicsit talán depresszív is. A vége felé pedig, amikor kiderül, mi történt és hogyan, akkor azért mondunk egy olyat, hogy: hűha! Ha klisés, ha nem: megéri megnézni egyszer mindenképp.

2022.03.25 BoBamburg

Nem vagyok oda Sandra Bullockért, de most kellemesen csalódtam benne. A film teljesen rendben van, egy jól összerakott krimi-dráma kombó, igényes és minőségi színészi játékokkal és egy egyszerű, de jó történettel.

2022.01.27 jfruzsi97

Jó a sztori, és érdekes, tele érzelmekkel, csattanóval a végén.

2022.07.06 sptt

Sokkal jobb film, mint amit vártam. Sandra Bullock arca nagy csalódás, de a játéka még mindig kiváló. A film felépítése, forgatókönyve, a sebessége pedig olyan, amilyennek lennie kell. A magam részéről rendben vannak a váratlan fordulatok, a várható cselekmények egyaránt. Sok hasonló filmet szeretnék látni! 8/10

2022.07.11 kevelin

Sandra Bullock nagy kedvencem, de főleg vígjátékokban láttam eddig, esetleg néhány thrillerben, valahogy a dráma része eddig kimaradt, de borzasztó jó alakítás. Élete egyik legjobb szerepe lett, szerintem. Abszolút viszi a hátán a filmet.

2022.01.05 himi85

Gyönyörű dráma, erős történettel

Gyönyörűen megírt dráma, egy igazi érzelmi hullámvasút, nagyon erős lezárással. Egy 20 év börtönből szabadult nő története, aki megpróbál újra a társadalomba beilleszkedni, s az életének új értelmet találni. A tartalma ellenére nem süllyed totális depresszióba sem a film, s a nézője sem, az érzelmi csúcs- és mélypontokat Hans Zimmer érzelmes zenéje formálja tökéletessé. Bár a színészi játékok lehettek volna átütőbbek is, a karakterek meg jobban kidolgozottak, de mindez a végeredményt látva szerencsére - a film címével ellentétben - megbocsátható. Jó film, mindenkinek ajánlom. 7.5/10

2022.01.23 HanGa

Nálam nem működött a film, pedig szerettem volna. Olyannyira lassú a története, hogy unalomba csap át. Sandra Bullockot jól elmaszkírozták, de sok esetben csak bárgyún nézett, semmi extrát nem láttam az alakításában.

2021.12.04 vitto

Nekem tetszett, főleg mert végig úgy éreztem, hogy ez a film bármikor megtörténhetne. Az alakítások jók és nagyon elgondolkodtatott.

2022.01.01 4EverAlfa

Megrázó alapsztori, kissé klisés kivitelezés

Mint Sandra Bullock-rajongó, kíváncsian vártam a filmet, aminek sztorija jónak ígérkezett. Kicsit lelombozó volt, hogy egyik kedvenc színésznőmnél is felmerül annak gyanúja, hogy a fiatal karakterek eljátszásával akar a felszínen maradni. A megformált szerepe majd 20 évvel fiatalabb, mint Bullock, amit a gumiszerűen rákent sminkkel kicsit torzan tudtak elfedni. Ez persze a színészi alakításából nem vont le, merev arccal ugyan, de hitelesen alakította a megkeményedett, de szeretetét el nem vesztő nővért, habár egy anyai karakterrel hitelesebb lett volna, és ezt is elbírta volna a film. A mellékszereplőknek nem sok feladat jutott, az áldozat két bosszúra szomjazó fiának szála kicsit nevetségesre sikeresedett, a liberális ügyvédházaspárt alkotó fekete feleség karaktere pedig csak arra kellett, hogy itt is elhangozhasson, hogy a fekete elítélteknek sokkal kevesebb esélyük van, mint a fehéreknek, ami miatt a fehér férje érzett bűnbánatot. Életszerűtlen és nem kellett a sztorihoz. Amúgy nézhető volt, de nem Bullock Oscar-esélyes filmjei közé tartozik...

2021.12.10 vejunkanew

Annyira rossz, hogy fáj. Teljesen klisés az egész, mintha egy robot írta volna a forgatókönyvet, ami csak Hallmarkos filmeket látott... szörnyű, hogy soha nem kapom vissza az időt, amit erre pazaroltam.