Megbocsáthatatlan

The Unforgivable

2022.01.03 hemish

Non-Stop Botox

Mi a jó francot művel Bullock az arcával? Nem, nem játszott jól, gyakorlatilag sehogy nem játszott, mert a botoxtól nem is tud. Nézzétek már meg az Aludj csak, én álmodom filmet. Vagy bármelyiket tőle, ami régebben készült. Sok apró arcizommozdulat, sok-sok aprócska rándulás, mind kell a színészethez. Én imádom azokat a színésznőket, akik nem botoxoltatnak. Vanessa Redgrave pl. a Mission Impossible-ben, vagy Helen Mirren A királynőben. Vagy Glen Close, Meryl Streep, Diane Keaton, Judi Dench, Sigorney Weaver! Csodásak egytől egyig! Ha nagyon belemásznék, még tudnék sorolni pár fantasztikus színésznőt, aki nem botoxoltatott. Ez a film értékelhetetlen a számomra, mert csak azt látom, hogy mennyire nem tud már színészkedni.

2021.12.03 tony6

Megbocsáthatatlan - hogy valaki rábólintott erre a szemétre. Végignéztem, mert reméltem, hogy jobb lesz, végülis jó színészek voltak benne, de végül csalódás lett.

2022.01.29 Szarka Eszter

Ez olyan film, amikor tudni szeretném, mi történt azután, miután vége lett. Izgalmas volt, folyamatosan adagolta a múltban történteket. Jól összerakott alkotás, szuper karakterekkel!

2022.01.08 Kadigabi

10/10

Óriási film: sztori, fordulatok, feszültség, alakítások stb., szavakkal kifejezni nehéz. Elgondolkodtató, megdöbbentő. Azokat meg tényleg nem értem, aki erre 3 csillagnál kevesebbet adnak.

2021.12.14 win7ston

Eleve nem volt benne több...

Elkoptatott panelekből építkezett. Nem csak az volt kiszámítható, hogy mi fog történni, hanem az egész cselekményszál. Mesterséges - ez által hiteltelen -, nyomi hangulat végig. Gyenge színészi játék, idegesítő flashbackek. C kategóriás, megélhetési film... Sajnos!

2022.01.06 Annuska

Nagyon kemény története van a filmnek. Vérbeli dráma a javából, ahol már azt hiszed, mindent tudsz.

2021.12.12 Krisztina392408

Botrányosan rossz film. Unalmas és feleslegesen hosszú, csapnivaló színészi alakításokkal. A karakterek nincsenek kidolgozva, nemhogy feszültséget nem teremt, de érdeklődést is alig. Súlyos hibákkal teli, időveszteség egy percet is megnézni belőle.

2022.07.16 Murphyyy

Odaszegez a képernyő elé, nem enged el 112 perc múlva sem... Kísértett pár napig ez a film, nagyon sokat gondoltam rá, miután megnéztem. Pörgős, nem enged unatkozni, jók, meglepők a fordulatok. Nekem nagyon jó volt Bullockot újra (jó) filmben látni. ... Több