Vámpírakadémia

Vampire Academy

2022.03.15 JRD

Tini...

Tinik. Miniben. Némi humorral. Ennyi. Persze szórakoztató. Vannak benne jó beszólások, némi kémia, de nem hagy maradandó élményt az emberben. De ettől még megnézzük. Akár többször is, hiszen kikapcsolódásra jó. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2020.08.29 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Gabriel Byrne ilyen filmhez adja a nevét?Minek?Ja,sejtem,csakis a jó öreg ropogós dollárért.Egy nagy kupac szemét,amit gyorsan törlök az agyam legmélyebb zugaiból is.Hogy erre ki adja az áldását,hogy forgalomba hozható,azt nem tudom,de rettenetesen furcsállom.

2019.07.27 Ms. Akárki

Nem vagyok egy nagy tinis vámpírfilm rajongó de ez még nekem is nagyon tetszett. A könyv persze azért jobb de ez általában így van. Izgalmas ahogy a fiatal vámpírok rivalizálába belekóstolhatunk. A zenék pedig nagyon ütősek.

2019.12.08 Eniq

Én nagyon szeretem ezt a filmet szinte bármikor újra tudom nézni már nagyon sokszor láttam, de még mindig nem unom. A két főszereplő csajt nagyon bírtam benne teljesen különböznek és ezért jó nézni a párosukat. Kár, hogy nem lett folytatása szívesen megnéztem volna azt is.

2016.02.19 Megamovie

A történet szerint két dampyr(félig ember,félig vámpí) Lissa és barátnője Rose testőrnek tanulnak .Tipikus bugyuta gimnazista sztori annyi extrával hogy most nem emberek "drámáit"követhetjük nyomon hanem vámpírokét,a poénok nagy része nem vicces és a... Több

2015.04.28 Zsofi821

Nagyonjó adaptációja a könyvnek , élvezetes történet. Szórakoztató, megnevettet, és még a nem vámpír rajongóknak is ajánlom mert nagyon humoros film . A könyv után sem csalódás.

2015.07.23 szd91

Tetszett. Végre valami életszagúbb vámpírsztori mint a Twilight. Nem az a sápatag, lagymatag vámpírbanda akik max a világfájdalmuktól pusztulnak el. Várom a folytatást!

2016.01.20 idefix

Túl együgyű és bugyuta film, ami inkább a tizenéves korosztályt célozza meg. Rosszak a vágások, a kivitelezés, a színészi játék, nagyon amatőr. Gyerekes sztori.

2015.05.12 july

Vannak hiányosságai a filmnek, nem is kevés. Mint például az eredetiség hiánya, a túlbonyolított mitológia, a kapkodó vágások... A viccesnek szánt beszólások inkább erőltetettek mint humorosak.

2015.04.22 krisztike18

Összességében tetszett. Talán nem lesz számomra egy többször-megnézős film, de még így sem bántam meg, hogy megnéztem. Sőt… korábbi számításaimat messze túlszárnyalta.

2015.02.16 pilla92

Nem vártam a filmtől jót, de pozítívan csalódtam. Izgalmas, fordulatos, szerethető film lett.

2015.03.13 Krekk

Én, mint a könyvsorozat nagy rajongója inkább kínomban nevettem rajta. Egyrészt jó volt látni az eseményt filmvásznon, másrészt szomorú, hogy így sikerült, mert ezután már nem fogják újra elővenni újabb feldolgozáshoz, tehát igazán jó filmez nem fogo... Több

2015.01.29 Bernyke

Misztikus! Nagyon tetszett ! A könyv trilógia is csodás ! *-*

2015.01.26 agnes

Tetszett! De az elején nem nagyon értettem a lényegét! Jók a színészek, jó a történet és remélem lesz folytatása!