Vámpírakadémia

Vampire Academy

2015.01.26 agnes

Tetszett! De az elején nem nagyon értettem a lényegét! Jók a színészek, jó a történet és remélem lesz folytatása!

2016.09.17 szisziszabo

Gyenge. Pont ahogy írják. Max a 3/4 évesek bírják.... sablonos, és unalmas. A történet unalmas, ugyan olyan mint a legtöbb mai vámíros film. Nem lehet érteni, hogy a főszereplők csak szimplán hülyék, vagy még leszbik is. Nagyon rossz film

2017.05.13 erika23veres

Akik ismerkednek a "vámpírokkal" kezdjék ezzel. Egyszer nézhető, love story, happy end és hasonlók, pindurka akcióval. 10-12 éveseknek ajánlom ezt a "romantikus vígjátékot."

2016.02.09 Rekyyy

Jó film, bár a könyvet jobban bírtam. Tele van vicces jelenetekkel, jó szereplő gárdával. Picit talán túl tinisre sikeredett. Mintha direkt nekik csinálták volna. És tudom hogy igy van, de ez túlságosan kihat a filmből. Sajnos. De a könyv miatt dukál a 4 pont :D

2015.08.05 achyles77

Kedves-aranyos film, a csajok iszonyú szépek, és még a sztorira is azt mondanám, hogy egész ötletes. Ezt a fajta könnyű kis vígjátékot azért kell szeretni, amilyen, van benne kis önfeledtség, kis buli, kis vámpír, és a vége egy kellemes kis esti mozi.

2015.04.03 Hanna_09

Újranézve a filmet, már nem is olyan szörnyű. Tipikus vámpírfilm tiniknek ami nincs túlmisztifikálva. A könyveket viszont nem adja vissza...de itt ugye nem is ez a lényeg. Az effektek nagyon jók, a jelmezek és a karakterek jól ki vannak találva, a főszereplő pedig épp annyira bugris mint a könyvben.

2015.03.16 klaudia00

Sajnos aligha adja vissza a könyvet. Túl gyorsak az események, a szereposztás viszont jól sikerült.

2015.09.13 Penge

Most, hogy lejárt a zombimánia, jönnek majd a vámpíros filmek minden mennyiségben? Ahogy volt zombis Rómeó és Júlia, most lesz vámpíros Bajos csajok? Isteni, pont erre volt szüksége a filmiparnak az Alkonyat után...