Van, aki forrón szereti

Some Like It Hot

2015.10.16 Blindspot

Ez a film valahol az elmegy és az inkább jobb, ha elkerülöd között van. Tehát jobb, ha kihagyod, mert bukta az egész. Semmi értelme a filmnek és veszteni se vesztesz vele semmit, ha kihagyod. Sőt szerintem jobban jársz.

2016.07.24 Igob1

Nem semmi régi vígjáték ez. Eredeti humorú és nagyon jól keveri a kártyáit az egész film alatt. Ritkán lát az ember ennél eredetibb filmet. Pedig nem igen mai, de nem rossz, sőt. Izgalmas a látványvilág és a színészek meseszépek. Ilyen a minőségi szórakozás.

2015.02.18 Norcsi59

Jó kis film, de kell hozzá egy hangulat, mert nem a mai filmekhez hasonlít, sem humorban, sem megjelenítésben. A színészek jók, klasszikus darab.

2015.05.07 goldfisy

Utánozhatatlan humorú, örök klasszikus. Megunhatatlan vígjáték, ami felveszi a versenyt ekkora időtávlatból is a mai filmekkel. Imádom, és bármennyiszer újranézném.

2015.10.06 Bimbi

Klasszikus, igazi időtálló vígjáték, amit mindenkinek legalább egyszer látnia kell. Kiválóak a benne szereplő színészek, akik profin alakítanak. Kötelező darab!

2015.03.28 fazsuzso

Örök klasszikus, magával ragadó bohózat, nagy slágerekkel, igazi klasszikus színészekkel.

2021.12.07 Málinger Zsolt

Egy bármikor nézhető, profin rendezett, zseniális színészi játékot hozó vígjáték.

2015.07.25 evaka3355

Billy Wilder minden filmje zseniális,ez a film is egyszerűen elavulhatatlan remekmű.Etalon vígjáték tele poénnal,amelyek más filmekben később visszaköszönnek.

2016.04.20 Kata

Szerintem elég érdekes film, mindenképp érdemes megnézni egyszer. Rengeteg a helyzetkomikum bent és a színészek között is jó az összhang, nem hiába legendás ma is a nevük. Csak az a kár, hogy fekete fehér

2015.10.15 justynaw

Valamiért nagyon vonzanak a régi vígjátékok, mert sokszor hisszük azt, hogy a humor és a poén modern dolog, illetve hogy nagyon nehéz korokon átívelő vicceket csempészni egy filmbe, de a Van, aki forrón szereti egy nagyon jó példa arra, hogy a vicc i... Több

2015.05.04 ZsoltSon

A van, aki forrón szereti egy időt álló és zseniális vígjáték, régi vágású sztárokkal, akik tökéletesen adták a komikus szerepeket, és Marilyn Monroe-val, aki egyébként egy kifejezetten jó színésznő volt. Fantasztikus érzés egy olyan filmet nézni, am... Több

2015.02.12 Krisz86

Egyszer rávettem magam, hogy megnézzem ha már ekkora klasszikus. Számítani kell rá, hogy merőben eltér a mai filmvilágtól, de ha valaki kicsit is vevő a régi kor humorára, és nem zavarja mikor pasik nőnek öltöznek és mégse veszi senki észre, akkor bátran ajánlom.

2015.03.05 DarkLion

Jó film, de nekem ebből a műfajból sokkal inkább a Viktor/Viktória tetszik. Elismerem, hogy nagy színészek alakítanak benne elég nagyot, de nem feltétlenül érzem rajta azt az átütő erőt, amit sokan beleképzelnek. Hát még, félve jegyzem meg, hogy Mari... Több

2015.02.14 Pipacska444

igazi- legjobb baráttal, doboz jégkrémmel nézős