Vizet az elefántnak

Water for Elephants

2018.01.21 Artemisia

Szerelem a cirkuszban

A film hangulata mindent visz, a jellegzetes cirkuszi miliő áthatja az egészet.A cirkuszi mutatványok szépek,kidolgozottak,látványosak; már a puszta vizualitás miatt érdemes megnézni a filmet. A karakterek erősek, pl. zsarnok, nagyhatalmú férj , szép... Teljes kritika

2017.05.03 indingo

Nem volt egy rossz film, tetszett a hangulata és a története. Ami egy picit zavart, hogy nem illett össze a párocska.

2016.11.10 ArpiHajdu és Réci

A vizet az elefántnak egy igen érdekes keretes szerkesztésű regény film feldolgozása, amelyben egy idős, sokat megélt bácsi meséli el különös életét, amelyet a cirkusz nem mindennapi világában töltött el és legjobb barátja egy Rosie nevű elefánt volt... Több

2017.12.09 Deku

Egy igazi nagy nulla lett a film számomra semmi újat semmi izgalmasat nem adott. Ennyire betegesen rossz filmet nagyon rég néztem már meg. Eszméletlen volt az ahogy untatott.

2015.06.06 VenuszProjekt

Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Nem olyan rossz, de nem is az igazi. Engem leginkább az elefánt sorsa fogott meg az egészben, mert nagyon szeretem az állatokat, tehát rám eléggé hatottak az elefántos jelenetek. Nem sok olyan film van, ... Több

2015.06.23 szafffy

Szívszorongató, realisztikus történet a húszas évekből. Remek színészi teljesítménnyel. Végre nem csak vámpírként láthatjuk a főhőst. Kitűnő szereplőválogatás.

2016.10.18 Manson

Ötletes, laza sztori, ami igazi kikapcsolódást nyújt a nézőnek. Karakteresek a színészek. Szórakoztató, lazító film, lazulni vágyó estékre kiváló. Érdemes megnézni.

2015.10.05 Alexa

Véletlenül találtam rá annak idején a filmre, abban az időben odavoltam a 20-as évekért. Jó volt Robert Pattinsont nem vámpírként látni, meg tudta mutatni, hogy színészi játékra is képes. Waltz pedig szokás szerint egy zseni.

2015.09.05 Quinlan

Várakozás volt bennem a film iránt, de nem lett az a húha kategória. Amolyan egyszerű és nézhető kategória. Ami persze nem feltétlen rossz. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer meg lehet nézni bárki számára.

2015.11.24 tomtom

Egész jó a történet, a megvalósítás viszont már kevésbé tetszik. Szerintem nem fejtik ki eléggé, hogy Jacob miért ugrik fel a vonatra, és egyáltalán miért vonatra. Végül páratlan kalandokba keveredik, valahogy szerintem minden túl könnyen, mese szerű... Több

2017.07.09 ollggaalek

Igazi dráma és mély románc a vándorcirkusz berkein belül, kár, hogy ki nem állhatom Robert Pattinsont. A színész nem tehet róla, csak az Alkonyat filmek. Reese Witherspoon viszont zseniális, az ő kedvéért még a Pattinson iránti ellenszenvemet is félre tudtam tenni. A történet varázslatos, meseszerű és izgalmas.

2015.01.27 S.Nikolett

Nagyon jó történet, és nagyon jól fel van építve a film, a szereplőket is teljesen más szempontból láthatjuk ,mint eddig, igazán remek kis film lett!

2015.02.21 Vica

Nagyon jó film! :) A cirkuszok világa mindig elvarázsol, de ez a romantikus film cirkuszi világba öltöztetve meg főleg. A megvalósítással nem minden jelenetben voltam elégedett, de a film vége, illeve az egész film gyönyörű. A szereplők nagyon hitelesek, és az egyik kedvenc színésznőm is játszik benne.

2015.02.17 pagiii

Christoph Waltz egyszerűen zseniális! Nekem nagyon tetszett a film, fantáziadús, különleges hangulatú, kellemes kikapcsolódás estére.