N/A

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2022.08.27.

2023.09.04 kabel

Értékelhetetlen színészi játék

A filmben egy nő és egy férfi próbálja megtalálni egymást, miközben szörnyek elől bujkálnak az skót mezőkön. Nagyrészt rádión beszélnek, és mély és érzelmes monológokat darálnak sírások mellett az elmúlásról, a hanyatló világról és az elvesztésről. Konkrétan semmi sem hihető az egészből. Mindkét színész borzasztóan hiteltelen, színészkedésre vagy érzelem átadására képtelen. A hiba talán a szkriptben van, átlagos emberek nem mondanak olyan dolgokat, amiket ezeknek a karaktereknek mondaniuk kellett, és látszott kicsit, hogy a színészek sem hitték el a közhelyeket, amiket lökniük kellett. Sajnos ez annyira hazavágta a filmet, hogy nagyon nehéz volt bármit komolyan venni. Szerencsére nagyon nincs is mit, a sztori nagy része totál unalmas, karaktereink ételkeresése van messze túl hosszan bemutatva. Néha megjelenik egy-egy szörny is egy elég gagyi jelmezben, amit látszólag egy gigeres Alien és egy halloween maszk keveréke lehet. Ezeket olyan gyorsan megölik karaktereink, hogy fogalmam sincs, hogy győzték le az emberiséget olyan agyatlan lények, akik csak éjjel támadnak, nem ismernek eszközöket, és egy ütéssel kinyírhatóak. Szóval sem a karaktereket, sem az akciót nem vettem komolyan, mi más van még? Nincs nagyon más.