1. évad (2015) - 10 epizód

Charlie Tahan
Melissa Leo
Toby Jones
Reed Diamond

Egy titkosügynök az idahói Wayward Pinesba utazik, hogy megkeressen két eltűnt szövetségi ügynököt. Hamarosan kénytelen rádöbbenni, hogy talán soha ne hagyhatja el élve az erdőség övezte kisvárost.

(hp)

Premier (HU): 2015.05.14. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.04.15 Gamehun638

Az első évad, mert csak azt érdemes megnézni. Az nagyon jól sikerült. Picit lehetett volna rövidebb, vagy jobban megtömve történetszálakkal.

2015.09.04 rbernadett

Nekem egy kicsit túlértékelt. De az is lehet, hogy csak én vártam többet tőle, miután mindenkitől csak azt hallottam, hogy mennyire jó. Ha valaki sok dísztópiát olvas, akkor nem sok eredeti gondolatot fog találni benne. Annak, akinek a műfaj ismeretlen, bizonyára meg fog lepődni egy - két csavaron.

2016.04.10 Szilonka

Nekem bejött a sorozat várom a folytatást. Izgalmas volt, nekem végig lekötötte a figyelmemet. Azt tetszett benne, hogy nem volt egy szokványos sori nem lehetett kiszámítani, hogy mi áll a dolgok mögött.

2016.11.18 indingo

A második évad szuper jó lett, úgy néztem volna még. Az első évad második fele picit kihúzta nálam a bicskát, de ez a 2. évad........

2017.08.22 Deku

Nagyon jól kezdett a sorozat, feldobta az ember kíváncsiságát viszont hamar el is ült ez a kíváncsiság amikor rájöttem, hogy nagyon nyúzni akarják ezt mint a rétes tésztát.

Az első kötet a sorozat első 5 részét fedi le. Szerző: indingo

A rendezői munkában M. Night Shyamalan is részt vett. Szerző: indingo

A sorozat Blake Croruch 3 kötetes trilógiája alapján készült. Szerző: indingo

(2015. 08. 16.)
Túl a kerítésen
Pörög, közben meg folyamatosan építkezik, emeli a tétet a Wayward Pines. És hát feltesz jó pár fontos kérdést a szabadsággal kapcsolatban. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. Több

(2015. 06. 05.)
Twin Peaks túl messze van
A Fox új sorozatslágere eredetiséggel igazán nem vádolható, ám van benne annyi jó színész, s tisztességgel adagolt fordulat, hogy megéri kivárni a végét. Több

(2015. 07. 30.)
Amennyiben figyelmesen nézte az ember, úgy egy érthető, izgalmas, misztikus, krimi horrort nézhetett végig az ember. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 05. 18.)
Én magam csak Jurassic Park-effektusnak hívom azt a jelenséget, amikor egy mű előáll egy nagyon erős koncepcióval, a nézője pedig az előzetes / beharangozó szövegek által felcsigázva szinte kínként éli meg, mire a megfelelő események megtörténnek. Több