Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Westworld

(Westworld)
Westworld

Tartalom

Az 1973-as Feltámad a vadnyugat című film alapján készült sorozat a jövőbe kalauzolja el a nézőt. Helyszíne egy kalandpark, ahol szép kis summáért vakációzhat a lakosság tehetősebb része. A parkban robotok teszik élvezetessé és emlékezetessé a vakációzást, s a látogató elutazhat az egyes történelmi korokba: vadnyugatra, az ókori Rómába vagy éppen a lovagi játékokon párbajozhat. Azonban egy nap az egyik android öntudatra ébred és fellázad... (erare)
2016. 10. 12. 09:19

Az ötlet elég furán hangzik, nem akartam elhinni, hogy lehet csinálni egy jó sci-fit ilyen témára. De a végén egész jónak sikerült. Ami persze zavar, azok a primitív párbeszédek, nagyon egyszerű és kikonstruált forgatókönyv, amely hasonlóan mint a Trónok harca csak játszadozik a nézővel.

De ha szeretted a Trónok harcát, amely tele volt erőszakkal, szexel és végtelenig húzott témákkal, akkor tuti, hogy ezt is imádni fogod!

2016. 10. 25. 17:28

Érdekes történet, rengeted jó színésszel, a képvilága nagyon szép. Kicsit Ex Machihnás témát feszeget az első pár rész alapján, de szerintem még messze nem bontakozott ki, rengeted potenciál van még benne.

2016. 12. 30. 16:57

Az első évad befejező epizódjának küszöbén állok és izgatottan várom, mi lesz a sztori vége. Nekem nagyon tetszik ez a sorozat, szerintem zseniális az alapötlet, meglehetősen egyedi, különc. Gyönyörű a képi világa is.

Ben Barnes
Luke Hemsworth
Jimmi Simpson
Tessa Thompson
Smoking Barrels: Westworld
A Westworld nyitánya gyakorlatilag tökéletes: ugyan nem ez az év legjobb sorozatepizódja, ahhoz pedig túl sokat dolgoz fel más művekből, hogy minden ötlete igazán lenyűgözzön, azonban hibátlanul teremti meg azt a várakozást, ami egy pazar 10 részes évadot ígér. És ha Jonathan Nolan munkásságából indulok ki, a folytatás sem fog csalódást okozni.
Smoking Barrels: Westworld (évadkritika)
A Westworld nemcsak egy tökéletesen kimunkált darab, hanem korunk filmművészetének egyik legnagyobbja is. Szórakoztatás vagy érzelmi hatás szempontjából valószínűleg akad nála jobb, de ha odafigyelünk Ford szavaira, ebben a sorozatban alapvetően nem ezen van a hangsúly.
Frappa Magazin: Westworld – Ahol a robotok várnak
A 10 rész (az évadzáró jelentősen hosszabb lett) fokozatosan adagolja az izgalmakat, a tudásmorzsákat, de természetesen nem lőhették el a készítők az első évadban az összes puskaporukat (legalább is nagyon remélem, hogy van még a tarsolyukban).