Az igazi csoda

Wonder

2019.04.09 Tyoci

Imádom a karaktereket és a sztorit is. Kedves, jóra tanít. Nem mindig tudjuk, hogyan kell bánnunk valakivel, aki más. Még, ha jót akarunk is. Végülis örülök, hogy végre a háttérbeszoruló tipikus alak is elnyeri a méltó és boldog befejezést.

2018.11.05 urbanistaa

Megható dráma, megindítja az néző érzéseit. rávilágít a film az igazán fontos dolgokra az életben. Jól összerakott, kedves film, nagyszerű színészi válogatás.

2018.12.20 Mia1982

Tanulságos történet

Csodálatos film! Minden iskolában kötelezővé tenném, hogy megnézessék a kölykökkel. Tanulságos, elgondolkodtató, gombóc lesz a torkodban már a felénél és ez kitart a végéig, hacsak nem tör ki belőled időközben a sírás.

2018.03.21 Csicsi88

Nagyon tetszett a film, a legjobban az tetszett, hogy több mellékszereplő szemszögéből látjuk az adott történetet. Hogy mennyire képesek az emberek kiközösíteni azt aki más.

2017.05.26 stif

Julia Robertsről szerintem egyszerűen lepergett ez az anyaszerep, ahogy Owen Wilsonról is. Ugyanakkor a film mondandója nagyon bejött, hihetetlenül átütő és kemény, még ha kissé kedélyeskedő is.

2018.10.21 Amanda

Nagyon szép film. Érdemes megnézni

2018.12.15 Dan

Gyönyörű üzenete van a filmnek, a történet nagyon megható, de egyáltalán nem valami vérkemény drámát képzeljetek. Nagyon kellemes élmény volt, nagyon erős négyes a részemről.

2019.08.24 gerda

Szerintem az utóbbi idők egyik legütősebb filmje, egy olyan csavar van benne, nem a történetben, hanem a koncepcióban, hogy szerintem mindannyian el tudunk rajta jócskán gondolkodni. Ez a film igazi tétje.

2018.04.14 Szandi

Nagyon tetszett a film. A szereplők is jól alakítottak. Néhány részénél könnybe lábadt a szemem.

2017.12.14 klip

Nálam egyértelműen az év egyik legjobbja. Számítottam rá, hogy jóféle film lesz, de még jobbat kaptam. Kiváló alakítások, remek atmoszféra és egy szívhez szóló történet. Feltétlenül tudom ajánlani.

2019.01.13 [email protected]

Egy idő után meglehet szokni az arcát. Én háromszor is megnéztem

2018.09.04 Szabina93

Jó film, de kell hozzá egy bizonyos hangulat. A témája viszont fontos dolgokat feszeget. Ami nem tetszett, hogy nagyon szirupos lett nekem a vége. Viszont Julia Robertset imádtam, most is mint mindig remekelt!

2018.04.05 Tábori Emese

Ennél meghatóbb filmet még nem láttam! Nagyon tanulságos és csodálatos film!