Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Wonder Woman

(Wonder Woman)
Wonder Woman

Tartalom

Diana, az amazóniai harcos hercegnő hátrahagyja buja trópusi szigetét, hogy az üvegből és acélból felépített városban telepedjen le. A görög harcosok által kiképzett, rendkívüli képességekkel bíró amazon hamarosan a Paradicsom-szigetek követévé válik a civilizáció felé.

Eugene Brave Rock
Eugene Brave Rock
David Thewlis
David Thewlis
Gal Gadot

A Wonder Woman rendezője, Patty Jenkins számára az volt a legmeglepőbb, hogy a váratlan helyzetek ott bukkantak fel, ahonnan senki sem várta őket. – A film első felét a világ egyik legszebb helyén, Olaszországban, Amalfi partján forgattuk, a folytatást a téli Angliában filmeztük, és ott építettük fel a többi helyszínt: a Senkiföldjén zajló csatát meg az első világháborús csatatereket. Kemény tél volt, ami nagyon megfelelt a film hangulatának, csak egyvalamire nem készültünk: hogy a főszereplőnk, Gal Gadot testhezálló, nadrág nélküli páncél jelmeze nem téli viselet. A férfiak nagykabátot hordtak, ő meg alig valamit… de ebben is hősies volt, és sosem panaszkodott. Addig azt hittem, hogy a Themiszküra partján zajló csatajelenet megszervezése lesz a legnehezebb rendezői feladatom, hiszen abban nagyon sok ember szerepelt, lovak, hajók, fegyverek… nem gondoltam rá, hogy minden könnyebb, amíg süt a nap… (IC Press)

William Moulton Marston fantáziáját dicséri Wonder Woman karaktere. Nem mellesleg ő volt az első hazugságvizsgáló feltalálója is.

A 2005-ös Elektra óta a Wonder Woman az első női főszereplős szuperhősfilm.