Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Wonder Woman

(Wonder Woman)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Míg meg nem látta az első férfit.
Egy pilóta (Chris Pine) lezuhan Sa parton, és óriási háborúról beszél a páncélba öltözött nőknek, amely a kinti világban dúl. Diana biztos benne, hogy ő véget tudna vetni a vérengzésnek, a lábadozó pilótával együtt elhagyja az otthonát, és beleveti magát a harcba.
Csak a küzdelem közben érti meg, mibe keveredett, de akkor már nincs visszaút. Véget akar vetni minden háborúnak, és közben rácsodálkozik saját, emberfeletti erejére… és megsejti, hogy mi a végzete…Nem hívták mindig Wonder Womannek. Valaha ő volt Diana (Gal Gadot), az amazonok hercegnője, aki egy távoli, titkos szigeten, csupa nő között élt. Uralkodónak nevelték, legyőzhetetlen harcosnak képezték ki, de békében teltek a napjai.
Míg meg nem látta az első férfit.

2017. 09. 18. 12:29

Engem annyira nem nyűgözött le, nem mondanám rossznak, de néhol azért nagyon vontatott és unalmas volt. Kicsit hülyeségnek tartom Àrész keresését semmi konkrétum, olyan mintha az Oroszlánkirály 3-at nézném mikor Timon és Pumba egy metafora alapján kereste az új otthont. Emellett eléggé kiszámítható az egész sztori.

2017. 07. 17. 20:08

Kíváncsi voltam, hogy az általam amúgy semmire se tartott kritikusok ezúttal miért dicsérték agyon egy DC filmet. Vagy benézték vagy szimplán már az is elég volt, hogy nem Zack Snyder neve virít a rendezésnél. Nos az tény, hogy az utóbbi évek egyik legmarvelesebb DC filmje, de az is igaz, hogy a karakterhez nem is illik annyira a sötét hangulat. Egyébként élvezetes kis mozi, de kiemelkedőnek semmiképpen sem tartom. Nagyjából ugyanazokból a panelekből áll, mint a többi képregényfilm, ugyanazokkal a hibákkal. Néha már olyan érzésem volt, mintha az első Amerika Kapitányt láttam volna, csak nőben. Gal Gadot egyébként kitűnő választás volt: egyszerre gyönyörű és erős kisugárzású.
Kíváncsian várom már Az Igazság Ligáját és ez akkor is így lesz miután a kritikusok lehúzzák (mert lefogják).

2017. 06. 06. 21:42

Szerintem pont megfelelő eredetfilm a Csodanőnek. Remek színészi játék, óriási poénok (amik szerencsére nem lettek túladagolva), ütős muzsika és szép (de még milyen szép!) látvány. Ami nekem gyenge pont volt, hogy a csúcsjelenetet a film vége helyett a közepére helyezték és valahogy a főgonosz sem volt olyan badass, amilyet az ember elvárna. (Bár lehet, hogy csak nem akartak túl nagyot durrantani az első filmnél.) Illetve az utolsó harcjelenet engem kísértetiesen a Jedi visszatérre emlékeztetett. Ez leginkább azért furcsa, mert nem Marvel filmről van szó :D Mindenesetre megérte a mozijegy árát és bízom benne, hogy Patty Jenkins még sok hasonló filmet rendezhet, mert úgy tűnik, nagyon ért a dirigáláshoz :)

Eugene Brave Rock
Eugene Brave Rock
David Thewlis
David Thewlis
Gal Gadot

Ebben a filmben történik meg először Wonder Woman eddigi élőszereplős film/sorozatváltozatai közül, hogy bepillantást nyerhetünk a szuperhős gyerekkorába, s megtekinthetjük, hogyan képezik ki a harcos amazont.

Amikor kiderült, hogy Wonder Womant Gal Gadot fogja alakítani, sok rajongó ellenérzését sikerült kiváltani egy merőben prózai okból kifolyólag: sokak szerint az izraeli modell/színésznő túl törékeny, s mellben (!) nem elég erős a karakterhez. A károgókra Gadot a 2016-os Batman Superman ellen címá filmben cáfolt rá: a sok lesújtó kritika egyedül az ő játékát dicsérte.

Wonder Woman karakterére Cobie Smulders is pályázott, akinek egyébként van is korábbi tapasztalata a Csodanőt illetően: a LEGO-kalandban ő szinkronizálta a szuperhősnő LEGO-változatát.

Movieaddicts: Wonder Woman
Feministáknak, Gadot kisasszony rajongóinak kihagyhatatlan a Wonder Woman, de azért sokat ne várjanak tőle. Még mindig várjuk, hogy a DC kihozzon egy igazán jól sikerült filmet. Talán majd a következő. 6/10
VOX.hu - Wonder Woman
Na végre! A Warner-DC koalíció ezúttal méltán húzhatja fel a bokszkesztyűt, mivel nem kell félnie attól, hogy a képregényfilmes váltósúlyú bajnokságban már az első menetben kiütik. És a végén is csak pontozással veszít… 70/100
Filmsomnia.hu - Wonder Woman
Összességében a Wonder Woman, a Vasember első része óta a legjobb szuperhős eredet film, ami nem csak szuperhős filmként, de háborús és romantikus filmként is tökéletesen működik. Az év eddigi legnagyobb meglepetése! Értékelés: 80%