Wonder Woman

Wonder Woman

2020.06.20 Szentgróti Patrik

Gal Gadot nagyon jó választás volt. Egy átlagos előzménysztori.

2018.11.20 Mithrel

Nem nagyon tudok mit mondani... Semmi értelme nem volt az egésznek. Tele volt az egész következetlenségekkel, fura párbeszédekkel és egy mindenféle logika nélküli mitológiai elemekkel. Már ott fura a dolog, hogy egy görög amazont mi a csudáért hívnak... Több

2020.12.13 helfannn

Mindenki élvezni fogja szerintem. Az akciót, fantasyt elég komolyan vették benne, de nem baj. Ajánlom mindenkinek ezt a filmet, aki nagy DC fan, de azoknak sem okoz olyan nagy csalódást, akik nincsenek oda annyira a DC-ért, a DC munkásságáért.

2017.06.05 szkodvig

Sokkal kevesebbet vártam és végül hatalmas pozitív csalódás volt. Remek a női karakter alakítása,a sztori és annak csavarai is nagyon helytállóak. Egy percet sem unatkoztak alatta,csak ajánlani tudom.

2018.01.12 Lord British

Végre egy korrektül összerakott és működő DC-film! Gal Gadot-ot az Isten is a szerepre teremtette, mást el sem tudtam volna képzelni helyette, Chris Pine üde színfoltja volt a filmnek és a bandájuk sem volt túl rossz. Az akcióra és látványra sem lehet panasz, a visszatérő zene pedig még mindig ütős.

2018.03.11 Evok1909

Nem rossz, nem rossz, de valahogy üresnek hatott. A négy csillag csak a karakter és a megformálása miatt megy. Egyébként semmitmondó volt az egész.

2017.12.06 Imlah

Pörgős akciójelenetekben bővelkedő, fantáziadús film. Hozza azt amit a kategóriától elvártam. Emellett látványos és magával ragadó, a színészek alakítása is profi.

2018.01.22 szanko

Nekem annyira nem jött be, de hozzátartozik az is, hogy nem is igazán vagyok a műfaj rajongója. Kicsit többet vártam, egy "szokásos" szuperhősös film lett.

2018.03.13 Onódi Zoltán

Érdekes, miszerint a görög monda alapján épp Áresz az apja az amazonoknak. De amúgy elég jó film

2019.04.15 habtündér

Ha erre a filmre gondolok, valahogy elsőként két dolog jut eszembe róla: nagyon hangulatos olyan értelemben, hogy remekül áthozza szerintem a sztori atmoszféráját, és a másik, hogy imádom Gal Gadotot Wonder Womanként.

2019.03.03 FGyula

Miért

A DC olyan jó alapanyagból miért csinál ennyire gyenge filmeket nem értem.

2018.01.21 czardora

A DC végre egy nagyon jó filmet alkotott, ráadásul női szuperhőssel. Diana jellemfejlődése tetszetős. De a főgonoszt a színész miatt nem tudtam komolyan venni.

2017.07.24 Krisz860423

Végülis tetszett a film de egészen a vége felé már azt hittem nem lesz benne semmi "varázslat". A végén a harcjeleneten kívül nem sokat láthatunk Wonder Woman erejéből. Na de elvileg folytatódik, gondolom a későbbiekben jobban kiforr a karakter, mindenesetre várom.

2017.07.02 kmona

Hát nem tudom, én azért nem dobtam tőle hátast. Az eddigi DC filmek nálam amúgy is nagyon az átlagos alatt teljesítettek, úgyhogy nem igazán tudok egy előrelépéstől elalélni. Ez egy nagyon korrekt, tisztességes képregényfilm, aminek megvannak az erős... Több