Szavak a falakon

Words on Bathroom Walls

2023.09.07 Szarka Eszter

Nagyszerűen összerakott film. Egy nagyon durva, romboló betegséget mutat be valami meglepően könnyedén. Vicces, időnként sírós, mindenképpen gondolkodós. Nem egyszer nézős.

2022.01.02 dandelion1983

Az első negyedóra után majdnem feladtam, de végül nem bántam meg, hogy végignéztem. Kendőzetlenül, őszintén mutatja be a skizofréniát egy tinédzser szemén keresztül. Mély, melankolikus alkotás, nekem tetszett.

2022.02.18 Bakugan

A filmben egy paranoid skizofréniával küzdő srác belső frusztrációjába tekinthetünk be, és részben megtudhatjuk, hogy mi zajlik a fejében, illetve milyen hatással van ez az egész az életére. Kiemelkedően jó volt a vágás, ami ehhez a filmhez szerintem... Több

2020.10.31 achyles77

Meg voltam róla győződve, hogy egy sima, kicsit lapos, és a maga unalmas módján eredeti kamaszfilmmel lesz dolgom, de tévedtem - ebben a filmben egy csomó minden más is vastagon benne van, mint ami elspre látszik.

2021.01.12 Kururuk

Eredeti kis film a korukat meghazudtolóan jó színészekkel, akik mindent beleadnak ebbe a hamisítatlan, romatikus coming of age sztoriba.

2020.12.10 julisX

Újszülöttnek minden vicc új - és ezt a filmet nézve is az az érzésem volt, mintha a régi nagy filmeket újra akarják forgatni kifejezetten kamaszoknak. Nem találtam benne semmi eredetit.