Yu Yu Hakusho: A szellemfiú

Yu Yu Hakusho

2020.11.09 Kanyi

Egy olyan anime, ami nagyon eseménydús, a karekterek szerethetők és mulatságosak. Nem nagyon szeretem az animeket, de ezt imádom.

2017.12.13 Yosihiro

Mivel anime rajongó vagyok ezt a sorozatot sem hagytam ki. Magyarországon ez a műfaj még gyerekcipőben van de ilyen alkotásokkal a népszerűsége hamar felfutott. Csak ajánlani tudom mert remek kikapcsolódás.

2019.02.23 Thibo84

Egy humoros és akciódús japán anime, főleg a tornát csíptem a legjobban, mikor Toguroék ellen küzdöttek meg. A karakterek közül Hiei a kedvencem és az ő fekete sárkánya, na meg a kissé szeleburdi Botan. De végül is, mindegyik karaktert lehet szeretni... Több

2017.08.21 Deku

Ez az anime sorozat nagyon nagy kedvencem mind máig. Az animax tévé csatornán láttam először és többször is végig néztem. Nagyon szép a grafikája és ami nem mellékes, hogy humoros.

2016.01.17 beero88

Sok nagy név van az anime világában én ezt is oda sorolnám mert igen csak kellemes a története. Annak ellenére, hogy már nem mai darab megállja a helyét, szép a grafika és lenyűgöző a történet.

2017.04.19 bgnz367

Egy régi de annál is jobb anime. Többször láttam ezt is a tévében mégse sikerült ráunnom. Nagyszerűen van megrajzolva, izgalmas harc jelenetekkel tűzdelt sorozat.

2017.05.26 Zoer8993

A mai napig az egyik legjobb anime. Boldogan tekintek vissza rá mert sok szép elmék fűz hozzá. Remekül megrajzolták a korához képest és izgalmas de nem túl bonyolult történetet kapott.

2015.06.21 neeta92

Annak idején az Animax-on nagyon sokat adták újra és újra de nem tudtam megunni. A karakterek rajzolásán látszik, hogy nem mai darab azonban elismerésem mert nekem nagyon tetszett. Látványos és akciódús alkotás. Ami nem mentes a humortól.

2015.06.17 Miss Rika

Régi, de piszok nagy kedvencem. Kissé DB-s beütéssel rendelkezik talán a verekedések miatt azonban szerintem teljesen egyedi. Tele poénos helyzetekkel és komoly harcokkal. Többször is láttam már.

2016.02.28 Kicc

A grafikája kora ellenére is lenyűgöző, a mai animék mellett is bőven megállja a helyét. A történet az első perctől az utolsóig izgalmas és fordulatos, a poénok pedig tényleg viccesek, ezen az animén végre tényleg lehet nevetni. Nagyon szeretem a zenéjét és a szinkront is, nagyon jól sikerült!

2020.01.21 TeeRPaaK

imádat