Közösség

Vélemény:

 

70 A Madagaszkár pingvinjei

(2008)

Négy kedvenc kommandós pingvinünk mindennapjai avagy Kowalski lehetőségek?

 
Laca//Ho/rr/oR//   2021.08.02 13:09
0

Nagyon örültem, hogy külön sorozatot kaptak mindenki kedvenc pingvinjei: Kapitány, Rico, Közlegény és Kowalski. Jópofa, ötletes részeket gyártottak a Central Parki állatkert mindennapjaiból, és a pingvinek mellett örültem, hogy beletették Julien Királyt és két társát, ugyanis remekül illenek bele ebbe a környezetbe. Rendkívül aranyos és szórakoztató kis sorozat minden korosztálynak. Ki szeretném emelni a csodás szinkronhangokat is, mint Kerekes József, Forgács Gábor vagy éppen Reviczky Gábor. Maga az alapötletet, miszerint adott négy kommandós pingvin a New York-i állatkertben - butaság is lett volna szerintem nem kiaknázni e fajta lehetőségeket, és ezzel élt is a DreamWorks. Nagyon jópofa, humorral tűzdelt, aranyos részeket gyártottak le, melyek csupa változatosak és szórakoztatók voltak. A karakterek nagyon jó személyiségeket, valamint jellemeket kaptak, így változatos az egész felállás kitalált karakterek terén, ezt jól kamatoztatták a különféle részekben. Összességében csak ajánlani tudom a jól kidolgozott és megrajzolt animációs sorozatot minden korosztály számára.