Közösség

Vélemény:

 

84 Spotlight: Egy nyomozás részletei

(2015)

Spotlight: Egy nyomozás részletei

 
dailyfilmsan   2018.01.17 21:50
0

a 2015-ös év nem volt valami erős nem igen lehetett tudni pont ezért ki kapja az Oscar szobrocskát a legjobb film kategóriában. Engem személy szerint meglepett a Spotlight mert nem szimpatizáltam akkor vele és egészen eddig kerültem ezt a filmet. Mégis annak ellenére, hogy lassan indul be a sztori túl sok szereplő túl nagy figyelmet kap és csak kapkodunk hogy "ez most ki is volt , és most az ő nevét meg kéne jegyeznünk mert fontos szereplő vagy csak egy epizódszereplő, aki megmutatta a sziluettjét és ezzel ő köszönte szépen jól végezte dolgát megy a díszlet mögött. Azt kell, hogy mondjam lényeges film és amennyire szkeptikusan pakolgattam nap mint nap tovább a listámon annyira lekötötte a figyelmemet a szereplők játéka elárulja hogy magukénak érzik a problémát és őrlődnek és nem színészien hanem a szemükben látszik.Egyedül Liev Schreiber karaktere nem illik a képbe mert nagyon gyenge de olyan minimálisan bukkan fel a filmben hogy nem rondít bele. Ajánlani tudom azoknak, akik hulla nélküli nyomozósdira vágynak. :)