Közösség

Vélemény:

 

61 The Rezort

(2015)

The Rezort

 
respect the movies   2018.04.27 08:55
0

Szerintem nem volt rossz film, bár azért egy efféle történetből, azért sokkal többet is kihozhattak volna! Ami nekem tetszett a filmből, 1: a nem megszokott történet, mert hát az elmúlt egy évtizedben több zombis horrorfilm készült mint valaha (bár igaz, hogy ezeknek talán csak egy igazán kis százalékuk volt meghatározó minőségű, sajnos)! 2: valamennyi társadalomkritika itt is található a filmben (bár igaz, hogy azért ezt nem viszik túlzásba a készítők, illetve azért ez elég sok zombis filmben megtalálható)! Sajnos ennyi volt amit pozitívumként fel tudtam sorolni a filmnél, a többi tényező a filmmel kapcsolatban, sokkal inkább csak átlagos lett! A zombik nem néznek ki rosszul, de azért láttunk már ennél sokkal jobb kivitelezésben is őket! A karakterek többsége inkább csak azt a célt szolgálja a filmben, hogy áldozatokká/avagy hogy élelemmé váljanak a rövidke műsoridő alatt, tehát hatalmas színészi alkotásokat nem kell várni! Amit viszont kevésbé tudtam elfogadni a filmben, az a zombitámadások sebességváltogatása volt! Hol szinte elsétáltak a karakterek a zombik mellett, hol normál tempót követelt a menekülés és néha pedig már a sprintelés is kevés volt! Ezt kevésbé tudtam megemészteni a film alatt! Összegezve a filmet: nem lesz egy maradandó alkotás, még a zombis filmek kedvelőinél sem szerintem, de egy átlagos film szintjét azért simán meg tudja ütni!