Közösség

Vélemény:

 

68 Ocean's 8 - Az évszázad átverése

(2018)

Ocean's 8 - Az évszázad átverése

 
Shelby07   2018.09.06 10:40
1

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem egy nagyon picit csalódás volt, mivel az előző három részéből megszoktam, hogy vagány pasik a lehetetlennél is lehetetlenebb lopásokat hajtanak végre, és mivel úgy néztem meg a filmet, hogy tulajdonképpen teljesen tudatlanul, semmi előzetes megtekintése nélkül, így egy picit csalódott lettem a film végére. Alapvetően tetszett, hiszen végre egy olyan filmet láthattunk, ahol vagány csajok egy élvezhető és sokszor vicces történetet mutattak be nekünk, de úgy éreztem, hogy a film képtelen volt elszakadni a férfi vonaltól. Persze az Ocean's filmek tulajdonképpen ugyanúgy mindig egy nagy bravúros rablást hoznak el a nézők elé, de ez a része tulajdonképpen semmiben nem adott többet, ugyanaz volt az egész csak nők loptak. Így némileg vesztett abból a varázsából, hogy végre nőkkel is készítettek egy izgalmas akció filmet. Nekem kicsit olyan hatást nyújtott, mint a Taxi másolata, az Amerikai taxi. Ez a "nőknek is csináljunk egy ugyanolyan filmet, hogy ők is bele tudják élni magukat" típus. Ez nem jelenti azt, hogy nem élveztem a filmet, mert izgalmas és poénos volt, és imádom, hogy a végére mindig beletesznek még egy nagy csattanót, csak nekem egy kicsit hiányoztak a férfiak ahhoz, hogy ne érezzem női majmolásnak. De csak gondoljuk végig, hogy Sandra Bulock ugyanúgy kijött a börtönből, mint anno George Clooney és rögtön egy nagy balhén agyalt. Tulajdonképpen ugyanezt kaptuk vissza és ettől éreztem magam egy kicsit frusztráltan, mert azt hittem hogy kicsit mást fogunk azért kapni. De összegezve az egészet nem volt unalmas a film, szerintem egyszer azért mindenképp megéri megnézni, mert szuper színésznők játszanak a filmben, és egy esti laza kis filmezéshez tökéletes.