Közösség

Vélemény:

 

59 Szupercella 2: Hades

(2018)

Cella 2

 
Yosihiro   2019.04.14 17:49
1

Volt alkalmam megtekinteni a filmet feliratosan. Az első rész után ugyan jobbat nem vártam, de rosszabbat sem. Amit kaptam, egy közepes film. A történet "elcsépelt" az első részhez képest. Többet vártam. Meglepetések és fordulatok nem igazán voltak benne, csak némi pszichológia :) Az érzelmek sem tomboltak, de annál feltűnőbb a verekedős jelenet, ami talán nem igazán illik a filmbe, plusz egy kis autós üldözés, ami végképp nem illet bele szerintem. Stallone a kedvencem, ezért az ő játéka nekem tetszett, mindig jókor volt jó helyen, és jókat mondott. Másik kellemes meglepetés színész Dave B. volt, aki felnőtt a szerepéhez, és remélem, a folytatásban is szerepel. Romantika nem volt a filmben, de én csempésznék bele, hogy színesebb legyen, és ne ez a börtönből szabadulós kategória mindig. A képi effektek rendben voltak, ugyan látszik az alacsony költségvetés, és összecsapott vágás, de a 3 csillagnál ez sem emelkedett felül. A látvány még a 2 csillagot sem érte el. A hangi effektek rendben voltak szerintem. Összességében egyszer nézhető tömeg-akciófilmet kaptunk ezzel, és akkor mindent elmondtam. A 3 csillagnál feljebb nem emelkedik a film, ezt be kell vallanunk. Várjuk a jobb folytatást... Üdv, Yosi