Közösség

Vélemény:

 

67 Fehér zaj

(2005)

Fehér zaj

 
respect the movies   2018.01.24 16:33
0

Szerintem nem volt rossz film! Anno amikor először láttam ezt a filmet, sokkal nagyobb hatással volt rám, mint most jó pár évvel az első megtekintése után! Ami még mindig rendben van e filmben, az a tudományos megközelítése (nem is értem hogy miért lettek a filmiparban ennyire elhanyagolva ez a téma)! A szereplőkkel sem volt kimondottan gondom, a filmet elsősorban Michael Keaton karakterére építik fel és szerintem ő van annyira jó színész, hogy simán elvigyen a hátán egy ilyen alkotást! A történetben található drámai szál sem rossz, csak kár hogy a film aránylag hamar elhagyja e szálat és szinte mindent a misztikumra pakol rá, ez számomra kicsit negatívum volt benne! A történet nagyon jól ki volt találva, viszont a befejezése számomra nagy csalódás volt! Persze nem kell minden filmet egyformára készíteni (mondjuk ebben nagyon jó Hollywood) és díjazom is, ha egy film mer más lenni mint az átlag, de számomra akkor is ez a fajta befejezés, főleg ebben a formában nincs rendben! Hangulatos, néhol akár kissé félelmetes misztikus thrillerként simán vállalható film volt!