Közösség

Vélemény:

 

36 Pyaar Ishq Aur Mohabbat

(2001)

Pyaar Ishq Aur Mohabbat

 
e-batta   2016.09.10 18:18
0

Kirti Reddy kiábrándító. Annyira nem szép, hogy elhiggyem, három férfi is beleszeret. Kapásból fel tudom sorolni azokat a színésznőket, akik jobbak lettek volna erre a szerepre (2001-re koncentrálva): Aishwarya Rai, Sridevi, Priyanka Chopra, Dya Mirza, Tabu, Sushmita Sen mind sokkal szebb. De ha nem a szépséget, hanem a kisugárzást nézzük, akkor ott van Kajol, Preity Zinta, Kareena Kapoor, Rani Mukerji vagy Juhi Chawla. Kirti Reddy engem leginkább egy kitömött figurára emlékeztet. A karakterét meg annyira arrogánsnak találtam, ami egyáltalán nem passzol a hagyományos indiai nő képéhez. A film amúgy jó lett volna, ez Arjun Rampal bemutatkozó filmje, és tulajdonképpen ő nem is rontotta el. Volt egy-két igazán emlékezetes jelenete, ahol már lehetett látni, hogy miből lesz később a cserebogár. Kicsit ugyan idétlenül lett megírva a forgatókönyv, de igyekezett minden tőle telhetőt megtenni. A befejezés aztán igazán csapnivalóra sikeredett. Miután a három pasi (Arjun Rampal, Sunil Shetty, Aftab Shivdasani) kezét lábát törte egyetlen csajért, az utolsó 5 percben hirtelen három pár alakult, méghozzá minden fennakadás nélkül. Egy-két mondat, és máris hármas eljegyzést tartottak. Eh, ki hiszi ezt el?