Közösség

Vélemény:

 

65 Az Igazság Ligája

(2017)

Az Igazság Ligája

 
dailyfilmsan   2019.03.24 15:49
0

Kiábrándító volt teljesen... Annyira nagyon erőlködött a film, hogy egy kicsit is hasonlítson a Marvelre, hogy az már fájt. El kéne engednie a DC-nek ezt az erőlködést, és akkor talán sikerülne egy valamirevaló sikert felmutatnia. Látványban szép volt, jó volt, de semmi más pozitívumot nem lehet mondani a filmre. A szereplők szerintem meg nem voltak eléggé kiforrva egy ilyen nagy csoportos leszámoláshoz. A társaság feléről semmi előtörténeti film nem volt, mint a Marvelnéz a Bosszúállók előtt. Kaptunk egy tunya Batmant, ami annyira szörnyű volt, hogy félúton kikapcsoltam mindent és kifújtam magam. Könyörgöm, Bruce Wayn a DC-s vasember. A pénzéből csinált magának egy szuperrucit, de nincs azonkívül különlegesebb képessége... ezért neki kéne összetartania a csapatot, leadernek lennie és utatmutatnia. Hát ez nem jött össze Ben Afflecknek. De Gal Gabot sem volt az a Wonder Woman, akit megismertünk. A legjobb karakter Aquaman volt, de neki sajnos nem adtak elég teret szerintem. A főgonosz meg tökre felejthető karakter lett. Úgyhogy nem lett ez a film jó. Nagyobb volt a füstje, mint a lángja.