'71

'71

2022.10.23 BÉLA

Gyengécske

Azért ez mesze állt egy pörgős filmtől.

2018.12.12 harnas1207

Nagyon átéreztem a filmet. Főleg mivel a Véres vasárnap az egyik kedvenc filmem. azonnal rá tudtam hangolódni.

2015.03.30 Milanman

Mindvégig rendkívül dinamikus, feszült, tűéles pontosságú korrajz az angol-északír-ír konfliktusról, emlékezetes pillanatokkal, remek rendezéssel és nagyszerű színészi munkával. Aki megnézi, egyhamar nem felejti el ezt a zsigeri élményt nyújtó filmet.

2016.09.13 Curacao86

Néha nagyon kitesznek magukért a britek, ahogy most is. Elsőre a "Ryan közlegény megmentése" c. Spielberg film ugrott be. Más korszak, színészek, talán csak a "háború" a közös téma, de a szerkezete szinte ugyanaz. Egy emberre épülő dráma, de ez jobba... Több

2015.05.24 superxaba

Az 1971 márciusi belfasti zavargásokat dokumentálja moziba illően ez a film és rámutat: elvakult konfliktusok miatt sajnos nem kell messzire menni, értelmetlen vérengzések itt is történtek és történnek, a civilizált Európában.

2017.02.10 Enjoy

Eddig nem is hallottam a filmről, de nagyon is pozitív csalódást okozott. Végig izgalmas, kategóriájában átlag feletti, nagyon jó film. Izgalmas és fordulatos, pörgős alakítás.

2015.03.26 ch003067hd

Az elmúlt időszak egyik legjobb filmje! Komoly, erős film, Jack O'Connell a Rendíthetetlen után ismét bizonyította, hogy érdemes rá odafigyelni.