Pimaszok, avagy kamaszba nem üt a mennykő

Pimaszok, avagy kamaszba nem üt a mennykő

8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter

A Hennessy család élete megváltozik, amikor az anya, Cate nővérként helyezkedik el egy kórházban. Az újságíróként dolgozó apa, Paul kénytelen besegíteni a három gyerek nevelésébe - különös gondot fordítva a két kamaszlány pasi ügyeinek. Sportról szóló cikkeit felváltják a lányos apák problémáit elemző írásai.

(erare)

Premier (HU): 2009.03.02.

1. évad (2002) - 28 epizód
2. évad (2003) - 24 epizód
3. évad (2004) - 24 epizód
David Spade

2016.12.27 Gwen

Kicsit vicces helyzetek, kicsit béna szőkenő, kicsit vicce szereplők...szerintem ez így mind kevés egy igazán jó sitcomhoz. Persze az is lehet, hogy én nőttem ki a műfajból....

2016.07.05 philboy

Lehet, hogy valami gond van velem, vagy elhagyott a humorérzékelőm, de nem igazán nevettem miközben néztem. Lehet, hogy nem vicces?

Kate szülei egyszer sem tűntek fel a sorozatban csak Paul halála után. Szerző: rbernadett

John Rittert posztumusz jelölték Emmy-díjra a sorozatban nyújtott alakításáért. Szerző: rbernadett

A John Ritter halála után első epizódtól kezdve sosem mutatták többet az alcímet, ehelyett a képernyő elhalványult és a sorozat címét mutatták a stáblista elején. Szerző: rbernadett

Amy Davidson, aki a fiatalabb testvért alakítja, valójában 6 évvel idősebb,mint az idősebb testvért alakító, Kaley Cuoco.Szerző: rbernadett

Kicsivel azután, hogy a második évad első három epizódját felvették, John Ritter összeset a forgatáson majd nem sokkal később elhuny. Ezek után a sorozat hetekig szünetelt, majd 2003 novemberében tért vissza egy kicsit módosult formában, mert a további epizódokat a színész karakterének halálának szentelték. Az első Ritter utáni epizódot élő/tapsoló közönség nélkül vették fel.Szerző: rbernadett