A fantasztikus Burt Wonderstone

The Incredible Burt Wonderstone

2020.06.24 sptt

Bűvészek

Egyszer nézhető, közepesnél kicsit jobb vígjáték, egészen emészthető történettel, jó színészekkel. Nem kell sokkal többet várni egy ilyen szereposztás esetén :)

2018.12.24 indingo

A túlszolizott Steve Carell és az ombre hajú Jim Carrey. A története nem varázsolt el, helyenként gyomorforgató volt.

2019.03.13 dailyfilmsan

Egyáltalán nem volt varázslatos a film. Unalmas volt és kiábrándító. Egy darabig reménykedtem, hogy lesz valami jó benne, de azt is csúfosan lelőtte a film túl hamar. Nem sikerült jól ez a film, nem igazán ajánlom.

2019.11.09 HE7EDIK

Kis kitekintés az illúzionisták világába, ahol mindig jobbat, mindig nagyobbat kell produkálni a közönség szórakoztatása érdekében. Jim Carrey pedig nagyon jól hozta a gátlástalan fakír szerepét. Nem váltja meg a világot, de egyszeri kikapcsolódásra tökéletesen alkalmas!

2019.01.05 Bazzzsi

Jim Carrey fakír szerepben elég felkavaró volt. A története feledhető, nem túl maradandó.

2018.12.28 VvV

A fakír Jim Carrey nem tetszett. A története is elég bénácska, valami nagyobb, varázslatosabbat vártam volna.

2019.01.22 Timcsi

Olyan bicskanyitogató az egész film. Eléggé csöpögős, a nagy trükkök meg nevetégesek.

2019.05.07 petraszab

Jim Carrey nagyon beteg volt a filmben. Kicsit fricska az egész film az illúzionista világnak.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Nem egy tömegfilm, ezért különösen tetszett nekem. Jók voltak benne a színészek, a poénokon is jóket lehtett nevetni, a bűvésztükkök pedig igazán kreatívak voltak, úgyhogy én jól szórakoztam rajta.

2016.04.29 Hektor6

Nem egy túl jó film, de nagyon vicces trükkök vannak benne. Mert ugyebár bűvészekről, vagy varázslókról van szó, de olyan durva és komikus trükköket találnak ki, hogy amiatt érdemes megnézni. Leginkább Jim Carrey trükkjei borzasztóan elborultak, szinte a Jackass című filmbe is beleillenének.

2016.01.14 Isindar

Egyszer abszolút nézhető, de inkább a trash és a bűnös élvezet kategória!

2015.03.31 [email protected]

Egyszer nézős film a számomra, olyan erőltetettnek tűnik az egész. Vicces,vicces, de még sem az igazi.