A maflás

Here Comes the Boom

2024.01.11 Ари Шандор

De jó ez...

Kevin Jamest alapból a „nem tehetséges” kategóriába sorolnám... Elgondolkodtató. Azonnal eszembe jut A randiguru, A gondozoo és ez a film. Mindegyiket megnézem bárhányszor. Lehet, hogy a rendezői munka teszi, nem tudom... Ebben a filmben a becsület, az eltökéltség, a SZÍV nagyon adja. Saját értékrend, saját érzelmek miatt +x. Salma Hayek +1. Ez a nő... istenem... Ez akárhányszor nézhető nekem. Jó szórakozás, aki nem látta, nosza, rajta!

2017.03.10 Laca//Ho/rr/oR//

Számomra először furcsa volt Kevin Jamest ilyen szerepben látni, de azért mutattak a filmben 1-2 jó poént, illetve azért elég jól összeválogatták a színészeket. Jó kis esti film.

2017.04.10 indingo

Adam Sandler stílusú film. Picit bárgyú az egész. Néhány humorosabb pillanattól eltekintve még unalmas is. A történet sablonos és kiszámítható a vége.

2015.12.31 Jerico

Nagyon jó film, sok-sok eredetiséggel, jó forgatókönyvvel és sikeres alakításokkal. Humoros, szenzációs. Nagyon tetszett. (10/8)

2023.08.12 Harper

Szórakoztató és vicces

Nagyon jól szórakoztam ezen a 2012-es vígjátékon, melyben Kevin James szinte sziporkázik. Teljesen neki való szerepet kapott ugyanis. Egy átlagos biológiatanárt alakít, aki kollégája állását úgy próbálja megmenteni, hogy beáll MMA-harcosnak, mérkőzésenként egyre több gázsiért. Bár fiatalon birkózott, alaposan elhízott az évek alatt, és nem is 20 éves már (ami azt illeti: Kevin James 47 volt a forgatáskor). Így nem megy könnyen a dolog, de aztán mindenkit meglepő módon belejön a harcba. Annyira, hogy egy ponton túl sikert sikerre halmoz a ringben, és kihívhatja a világelsőt is. A film egyik különlegessége, hogy Kevin James edzője az a Bas Rutten. aki a valóságban is MMA-világbajnok volt a 90-es évek végén. A Maflás forgatása idején MMA közvetítő (műsorvezető) volt visszavonultan. Kétségtelenül ő a film egyik színfoltja. Felbukkan a gyönyörű Salma Hayek is, mint egyszerű tanárnő, akinek főhősünk udvarol. Mindent egybevéve egy remek, szórakoztató vígjáték rengeteg poénnal és a végén egy óriási bunyóval, ami Bas Rutten szakértői jelenléte miatt meglehetősen élethű. Értékelésem: 85%. Ötször is láttam.

2023.08.14 JRD

A Férjek gyöngyével felfutott színész azóta több filmben is játszott már, és valljuk be, imádni való mindegyikben. Mackós alkatú, komikus, szerethető karaktereket játszik. Hiszen elhihető róla, hogy kedves, félénk és hatalmas szíve van. Ebben a filmb... Több

2018.04.02 Filmelemző

Nagyon jó vígjáték, melyhez megnyerték az MMA bajnok holland Bas Ruttent is, aki a filmbeli történet szerint Scott Voss biológiatanárt (Kevin James) edzi, hogy az pénzt tudjon gyűjteni kollégája, Marty (Henry Winkler) állásának megmentéséért. Kevin J... Több

2017.09.13 Deku

Egyenesen förtelmes és kiábrándító lett a film. Szinte azonnal elkapott az ásítás bár én reméltem, hogy kihoznak belőle valami jót de nem tették. Halálra tudott untatni az biztos. Ne nézd meg.

2019.07.29 HE7EDIK

Kevin James legjobb filmje. Sokkal több ez egy vígjátéknál, azt leszámítva hogy nevetni is sokat lehet rajta. Ez egy dráma is egyben, ahogy valaki a lehetetlennel dacol, sosem adja fel és végül győz. Persze ez a való életben nagyon kevésszer fordul c... Több

2018.06.26 Recensor

Nagyon szórakoztató, vicces és könnyed vígjáték, amit százszor is meg lehet nézni. Az egyik kedvencem. Kevin James végre nem valami idiótát alakít, hanem egy középiskolai tanárt, aki MMA -zik a barátjáért. Jópofa az egész. Értékelésem: 4 csillag.

2015.06.15 Mr. Z

Igazán jó vígjáték volt de nem is vártam kevesebbet Kevin Hart-tól. Egyszerű volt és pont annyit adott amennyit akart. Nem akart több lenni mint ami. A sztori is rendben volt ami szintén ritka és üdítő élményt nyújtott a film.

2015.11.12 Adell89

Nekem tetszett. Nem volt egy végig röhögős film, de nekem nem is hiányzott. Bírom Kevin Jamest és egy kissé erőltetett poénos vígjátékra számítottam, de kellemesen csalódtam. Hirtelen meglepő volt,hogy lefogyott a színész.

2015.04.22 mimi

A történetben sok séma húzódik, így mindvégig sejthetjük, hogy mi lesz a sztori végkimenetele. Mindazonáltal mégis érdekes volt a jótékonyság ilyetén való kibontása. Ráadásul ebből eredően sok vicces jelenet is volt a filmben, és humorosan tárta elénk azt is, hogy milyen erőket képes megmozgatni bennünk a zene!.

2015.06.19 szune40

Természetesen nem kell meglepődni mi lesz a végkifejlet de akkor is egy szerethető filmben szerepelt ismét Kevin James. Negatívumot most hirtelen nem tudnék rá olvasni semmit hisz nem egy korszakalkotó film akart lenni csak egy egyszerű kis vígjáték amiben viszont kellő humor és érzelem is akad.