A magány-nyomozó

A magány-nyomozó

Zero Effect
Videók

Daryl Zero (Bill Pullman) foglalkozása magánnyomozó. Ilyen névvel persze nehéz sikert sikerre halmozni, pedig mestere a szakmájának és az asszisztense, Steve Arlo (Ben Stiller) se kutya. Most be is bizonyítja. Ki kell derítenie, hogy ki zsarolja Gregory Starkot (Ryan O'Neal), egy nagyvállalat igazgatóját. Nincs könnyű dolga, hiszen ügyfele azt sem oszthatja meg vele, miért zsarolják. De ez Zerónak mind semmi. Csakhogy életében először érzelmileg is belebonyolódik az ügybe.

Rendező: Jake Kasdan
Író: Jake Kasdan
Premier (HU): 1999.04.01.

2020.02.14 elekm90

Nem egy nagy durranás, de Daryl Zero karaktere (és hozzá Bill Pullman alakítása) a hátán viszi ezt a krimi-vígjátékot és az egésznek van egy egész pofás hangulata. Lassan indul be, de a végére tök jól összeáll a kép. 7/10

2017.02.26 Hercegno

Bár egyszer nézős film, szerintem bőven volt benne fantázia. Nekem a film stílusa tetszett a legjobban. Jó volt az alapötlet és szerencsére csavar is akadt benne.

A rendező (Jake Kasdan) kifejezetten Bill Pullmanre írta Daryl Zero szerepét, miután találkozott vele az édesapja (Lawrence Kasdan) által rendezett "Az alkalmi turista" forgatásán.Szerző: elekm90

A Castle Rock Enterainment stúdió 45. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2