Vaksötét

Don't Breathe

2018.02.23 Diesel

A maga műfajában egy igen erős alkotás lett! A történet kb a film első 20 percében olyan átlagosnak tűnik. Azért írtam hogy tűnik mert utána sorban jönnek a csavarok a storyban. Stephen Lang brutálisan alakítja a vak háborús veterán szerepét. Az az ... Több

2017.05.20 Szilonka

Nem értettem mitől vannak új elájulva tőle egyesek,de aztán megnéztem. Nagyon pörgős kis film, annak ellenére remek sztorival, hogy alacsony költségvetésből készült.

2017.12.12 elekm90

Izgalmas, a 88 perces időtartam a film esetében azt jelenti, hogy a film mindvégig fenntartja a feszültséget és érdeklődést. Bár van benne néhány tipikus "pont az utolsó pillanatban megúszós" jelenet, illetve 1-2 hollywood-i elem, összességében egy jó thriller. 7/10.

2018.09.09 Norbert93

Egy film ami megint megmutatja, hogy nem kell animált szörny, animált háttér és milliós gázsi, ahhoz, hogy kapjunk egy pörgős, feszültséggel teli és ötletes thrillert. Kellemes meglepetés volt a film.

2018.11.22 harnas1207

Kiemelkedő thriller aminek fantasztikusan eredeti ötlete van. De mégis volt pár rossz jelenet ami miatt nem lett tökéletes. Számomra az öreg motivációja, és a SPOILER gyereknemzési kísérlet jelenete nagyon nem hiányzott a filmből. Hiába kis részét képezték a történetnek, nagyot rontottak a film élvezhetőségén.

2017.03.29 sptt

Jó az alapötlet, és egy végig izgalmas, feszült film lett belőle. Van benne minden, változatosság, meglepetés, több tónusú karakterek. Horrorfilmtől ennél sokkal többet nem érdemes elvárni. Jó szórakozás egy sötét estére.

2017.11.01 Bazzzsi

Hihetetlen, hogy egy pincében játszódó film, néhány szereplővel is mennyire tud ütni. Nem kell CGI, meg híres színész, mégis egy nagyon izgalmas filmet hoztak össze, remek sztorival.

2018.04.14 TomÁcs

A végletekig kiélezett izgalmas film. Stephen Lang remekül hozta a megcsömörlött figurát. Az angol cím sokkal találóbb, a magyarban nincs semmi áthallás.

2016.08.25 wintermat

Nagyon jó szerintem az alapkoncepció... végre nem egy kísértetes horror, hanem van benne realizmus, még ha néha túlzásokba is esnek. Az összerezzenésekből sem lehet hiány, de a max csillagot azért nem kapja meg.

2016.11.10 hsanya182

Három fiatal betör egy öregemberhez, de végül nem úgy történik minden ahogy eltervezték, örülnek ha élve ki tudnak jutni. Megkapják méltó büntetésüket hogy más dolgába ütötték az orrukat. Egész hatásos lett, kihozták a szituációból a maximumot. THRILLER!

2018.10.28 VvV

Végig a képernyőre szegez. Meglep és végig érdekes tud maradni.

2020.03.01 drg0602

Egy elég jól megrendezett thriller, ami szerintem nem horror kategória. Jó, helyeként elég izgalmas és brutális. Nagyon jó film. 10/10

2020.08.13 stevepisti

Az én házam az én váram!

Szerintem ez egy erős thriller. Stephen Lang nagyon hitelesen játszotta a vak férfi szerepét. Eltudom képzelni, hogy egy régóta egyedül élő ember ilyen fizikummal, olyan rutint szerezzen magának a mindennapi élethez, hogy gond nélkül mozogjon a lakásában. Nyilván voltak benne túlzások, dehát fikcióról van szó. Engem végig izgalomban tartott a film, tudtam azonosulni a betörőkkel és a helyzettel amibe kerültek. A végén a csavar számomra nagyot ütött! A hasonló műfaj kedvelőinek erősen ajánlott , nekem tettszett!

2017.07.23 Lonka

Az ilyen alacsony költségvetésű trillereknél egy hibát szoktak elkövetni, hogy 10 perce megy a film már tudod a végkimenetelt. NA itt pont az ellenkezője történik pár perc alatt is sok minden történik ami megváltoztat mindent.