A mintadiák

Front of the Class

2022.10.16 uniterra

Sok oka van, hogy jónak mondjam ezt a filmet. Nincs benne gyűlölet vagy gyilkosság, valójában a történet tanító jellegű is. Ha sok amerikai gyerek megnézi, jó hatással lesz rájuk, neveli őket. Családi mozi. Az életről szól, rossz emberi beidegződésrő... Több

2017.12.21 Deku

Nagyszerű volt a filmben főleg az, hogy kitért minden apró mozzanatra és szépen be is mutatta. Nos ez olyan fajta film amiben csalódnom kellett méghozzá pozitív értelemben. Egyáltalán semmi jót nem vártam tőle és mikor elkezdtem nézni szép lassan azt éreztem, hogy hiba lett volna kihagyni.

2015.06.08 Dodi

Nagyon megérintett a film. Logikus, ésszerű, nem tündérmese volt, de mégis tanulságos, és nagyon emberi. Mind a pozitív, mind a negatív értelemben. Többször megkönnyeztem a cselekményt, és bizony nagyon megérte megnézni!

2015.07.17 rhamus

Hihetetlenül jó film. Szórakoztató és izgalmas. A szereplőgárda nagyszerű, kiváló színészekkel. A történet egyszerű, de leköti az embert. Aki még nem látta annak csak ajánlani tudom, mindenképp meg kell néznie.

2016.06.11 Mulds

Kellemes csalódást okozott ez a film, mert cím alapján nem vettem volna rá magam, hogy megnézzem. De mint mondják is ne a borítója alapján… hát jobban is tettem, mert kellemes kikapcsolódást nyújtott.

2015.07.11 moony5972

A felesleges szó e miatt a film miatt születhetett meg. Erre tökéletesen illik eme kifejezés. Alig bírtam végig nézni. Csak azért tettem, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. 1 csillag, mert nullát nem lehet.

2015.06.30 Prücsök

Ez a film nekem nem igazán jött be. Szerintem sablonos és unalmas, semmi újat nem lehet benne felfedezni. A színészek jól játszanak, de szerintem ez kevés, ahhoz hogy élvezhető film váljon belőle.

2015.06.23 szafffy

Gyereknek, felnőttnek egyaránt tanulságos film, példát statuál, hogyan álljunk a sérült emberekhez. Kedves, megható történet. Arra is választ próbál adni, hogyan győzhetjük le saját korlátainkat.

2015.04.28 sullerb1022

Nagyon jó film. Példaértékű a főszereplő kitartása és hozzáállása az élethez, érdekes témát feszeget ez a film. A főszereplő alakítása kiváló és nagyon hiteles.

2015.02.24 barbi

hehe nem rosszzz