A mintadiák

Front of the Class
Dodi
Patricia Heaton
Treat Williams

Egy Brad Cohen nevű fiatalember inspiráló, igaz története, aki Tourette-szindrómáját legyőzve tanár lesz. A Hallmark filmdráma Cohen saját emlékiratán alapul, mely nemcsak együttérzést vált ki egy félreértett állapotról, hanem egyben tanulságos is.

Rendező: Peter Werner
Író: Tom Rickman
Forgatókönyvíró: Brad Cohen, Lisa Wysocky
Premier: 2008.12.07.

2022.10.16 uniterra

Sok oka van, hogy jónak mondjam ezt a filmet. Nincs benne gyűlölet vagy gyilkosság, valójában a történet tanító jellegű is. Ha sok amerikai gyerek megnézi, jó hatással lesz rájuk, neveli őket. Családi mozi. Az életről szól, rossz emberi beidegződésrő... Több

2017.12.21 Deku

Nagyszerű volt a filmben főleg az, hogy kitért minden apró mozzanatra és szépen be is mutatta. Nos ez olyan fajta film amiben csalódnom kellett méghozzá pozitív értelemben. Egyáltalán semmi jót nem vártam tőle és mikor elkezdtem nézni szép lassan azt éreztem, hogy hiba lett volna kihagyni.

2015.06.08 Dodi

Nagyon megérintett a film. Logikus, ésszerű, nem tündérmese volt, de mégis tanulságos, és nagyon emberi. Mind a pozitív, mind a negatív értelemben. Többször megkönnyeztem a cselekményt, és bizony nagyon megérte megnézni!

2015.07.17 rhamus

Hihetetlenül jó film. Szórakoztató és izgalmas. A szereplőgárda nagyszerű, kiváló színészekkel. A történet egyszerű, de leköti az embert. Aki még nem látta annak csak ajánlani tudom, mindenképp meg kell néznie.

2016.06.11 Mulds

Kellemes csalódást okozott ez a film, mert cím alapján nem vettem volna rá magam, hogy megnézzem. De mint mondják is ne a borítója alapján… hát jobban is tettem, mert kellemes kikapcsolódást nyújtott.

Dicsőség
Kártyavár