A nagy szökés

The Great Escape

2019.08.27 Interfectorem Sabnock

bronson fantasztikusan hozza a karaktert,és a végletekig spanolja az idegeket,és a feszültséget! Remek szereposztás,és a rendező egyik kultfilmje. Kötelező darab.

2019.04.11 Norbert93

Tökös klasszikus. Charles Bronson kiválóan hozza a csendes, mogorva, tiszta lelkiismeretű keménygyereket, azaz gyakorlatilag saját magát. A film a mai napig megállja a helyét a maga nemében, sőt még kicsivel több is annál.

2019.02.03 HE7EDIK

McQueen és Bronson még szemtelenül fiatal, talán az egyetlen negatívum ezzel a klasszikussal kapcsolatban az, hogy túl sok a szöveg és túl kevés a cselekmény. Ezt leszámítva Sturges a Hét mesterlövész mellett egy másik alapfilmet is lepakolt az asztalra.

2016.03.17 citizenfour99

Remek film, kiváló történet, s nagyszerű alakítások. Zseniális.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Korának egyik legtökéletesebb filmje, minden a helyén van benne. Egy percig sem ereszt el, bármilyen hosszú is és ehhez kellett Bronson zseniális játéka, a kreatív ötletek és ezek kivitelezése, a remek zene és az, h szurkoljunk. Izgalmas, feszült, remek szórakozás.

2015.06.03 Laci000

Tökéletes film. Zseniális rendezés és hihetetlenül kreatív. És ha ránézünk a stáblistára: hát nem semmi nevekbe ütközünk! Charles Bronson nálam alap, bár itt kicsit idegesített néha. Hosszú film, mégis hihetetlenül gyorsan repül a nézése közben az idő. Izgalmas és letaglózó.

2017.05.29 Zoer8993

Kiváló film volt. Tökéletes volt a rendezői munka és eredetinek hatott. A színészek pedig remek választások voltak az adott karakterekhez. Nekem nagyon tetszett ez a történet.

2017.05.30 szkodvig

Hatalmas film. Nagy kedvencem Steve McQueentől.Hossza ellenére sem vontatott,tökéletes a történet mesélése és az egész film maximálisan magával ragadó. Az ebből készült játék is eléggé klassz.

2016.02.10 norbi0102

2015.10.16 Blindspot

Nagyon jó film, messze az egyik kedvencem. Tökéletesen végig vezet minket a sztorin, amit a készítők kitaláltak és nem éreztem, hogy bárhol is lejtmenetbe kerülne a film. Ajánlom mindenkinek!

Nagyon jól sikerült a film, nagyszerű színészekkel, a helyszínek, a film témájának megfelelőek, nagyon jól szemlélteti a foglyok szabadság utáni vágyát.

2017.01.07 des.tiny59

Erős középszerűsége ellenére, nagyon vonzó kis alkotás. Ez teljesen rendben volt. Beton erős sztori volt adva és igazán jól megformált karakterek. E mellé ki kell emeljem a zenét ami nagyon szépen feldobta a hangulatot és emiatt teljesen oda voltam érte. Imádom.

2019.06.28 Garfbob10

Egy egyszerre könnyed, mégis komoly történet egy csapat fogolyról, akik hírhedten sokszor szöktek meg, és újdonsült táborukban se szeretnének sok időt tölteni. A szökés tervezése és kivitelezése, valamint a közben érkező problémák nagyszerűen lettek ... Több

2017.07.11 Kadinta

13 éves lányként IS tetszett, pedig a legtöbb háborús filmen bealszom. Ez viszont kiváló.