A sötét lovag

The Dark Knight

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon jó és élvezhető akciófilm lett pedig már a hullámzó teljesítmény miatt sokszor nagyon félek beülni egy-egy DC filmre, de ez kifejezetten jó történet és szereplőgárda lett. Joker előtt le a kalappal és a látványvilág is nagyon klassz volt. Vár a szerelmi szálat kihagytam volna. Az nagyon erőltetett volt.

2021.03.15 moviemafia

Tényleg ez minden idők egyik legjobb filmje?

Habár sosem olvastam Batman képregényeket, és a DC univerzumában sem vagyok túl jártas, abban biztos lehetek, hogy ez a film Batmant, Jokert és persze a többi szereplőt is nagyszerűen ábrázolta. Remek történet minden szempontból, nem tagadom: nekem is egyik kedvenc szuperhős témájú filmem, bár ettől független személy szerint még kissé túlzásnak vélem ezt a hatalmas áradatot vele kapcsolatban - bár persze ízlések és pofonok. Mindenesetre melegen ajánlom mindenkinek, aki még nem látta.

2018.03.19 NFG

A film cselekménye szerintem gyenge! Egyedül a színészi játékok húzzák fel! Azok közül is kiemelkedik Joker szerepe! Senki nem tudta soha és nem is fogja úgy eljátszani, ahogy Heath Ledger alakította! Már csak miatta is érdemes végigszenvedni a filmet!

2016.07.24 Leilani

Nagyon jó ez a film, a színészek nagyon jól játszanak, főleg Joker karaktere tetszik. A film hangulata sötét, igazán Batmanes, nagyon illik a DC-hez. Jók az akciójelenetek. A kedvenc filmeim közé tartozik. Mindenkinek ajánlom.

2018.07.16 czerik

Unalmas, kiszámítható film jó színészi munkával. Csak ezért lehet elviselni ezt a filmet.

2021.06.13 Kósa Bence

The Dark Knight

A legjobb képregényfilm, de egyben jó társadalomszemléltető is. Ebben a filmben remekül bemutatják, hogy az emberek egy romlott világban élnek. Joker gyakorlatilag a néző szócsöve. Persze ehhez kell egy Heath Ledger. Isten nyugosztalja.

2020.05.04 acura steve

Azok kevesek közé tartozom akik szerint Joker elég gyenge!

2016.05.05 hell.l

A DC Univerzumban ez a legjobb film. Mind a látványvilág, mind pedig a színészi alakítások elképesztően jók benne.Minden megvan benne,ami élvezetessé tesz egy filmet.

2016.07.02 sz.marci

Az eddigi legjobb Batman film. A színészi alakítások a legtöbb esetben elképesztők, a történet pedig nagyon korrekt. Megvan a saját hangulata, számomra a megunhatatlan filmek közé tartozik.

2016.02.08 Nathan03

Már az első részt is rendkívül jóra sikerült rendeznie Christoper Nolannak de ez a második rész hihetetlenül felül tudta múlni számomra. Heath Leadger Joker karakterében eszméletlen milyen alakítás. Teljes joggal kijárt neki az elismerés és az Oscar-... Több

2016.09.05 sipiarpi

Ötletes, akciódús, látványos, elgondolkodtató. Igazi Nolan-film. Inkább az, mint Batman-film. Remek alakítások. Nolan folytatta, amit a korábbi résszel elkezdett, bár ez nekem sötétebb lett. Dent pálfordulása viszont számomra nem elég meggyőző.

2015.11.21 irongozu

A 90-es évekkel ellentétben, ez már a jól sikerült Batmanek sorához tartozik. Ledger fantasztikus alakítása. Kár, hogy nem láthatunk már tőle több filmet

2018.11.08 iq.csabi

Nagyon jó film, igaz Heath Ledger játéka az ami rendkívűl szórakoztató. Látványilag és történetileg is szórakoztató.

2017.06.01 jencike1985

Heath Ledger csodálatos, ez a legjobb színészi játéka. Rengeteg szövege ütős. Bár nem nagyon szeretem az ilyesmi filmeket ezt mindenképpen csak ajánlom. Szuper.