A szépség és a szörnyeteg

La belle et la bête

2019.10.23 dailyfilmsan

Nagyon gyönyörű a film. Nem a hagyományos történetet meséli el de ez a szép benne. Nem a tündérmesét akarja lenyomni a torkunkon hanem egy más perspektívából megvilágított történetet mutat be. Nem az a túl idillikus film, de ez a szép benne. Nekem tetszett második megnézésre is.

2016.08.05 mamiéstöti2

Láttam már jobb adaptációt is, de az alaptörténetet nagyon szeretem.

2017.04.20 indingo

Sokkal jobban tetszett ez a változat, a mostani csöpögős mese utánzatnál. Volt benne valami misztikum, mesés hullám, ami frissességet hozott, az amúgy már ismert történetbe.

2015.01.23 babsy88

Nekem nagyon tetszett, aranyos történet, jó alakítások. Méltó feldolgozása a mesének, minden korosztálynak megfelelő. Szép díszlet, vadregényes tájak, korhű ábrázolás. 5/5

2018.01.22 Evcsi95

Tökéletes feldolgozása egy kedvenc gyerekkori mesének. Jó a díszlet, a színészi játék és a megvalósítás.

2015.07.22 szd91

A látvány nagyon jó, a történet adott nagyjából maradtak is az eredetinél. Nekem valahogy mégis volt egy kis hiányérzetem, de lehet a főszereplővel volt a bajom. Nekem Vincent Cassel visszaváltozva is inkább szörnyeteg :))) , de ez ízlés kérdése, amúgy megnézném sokszor is akár.

2015.07.21 london2012

Érdekes feldolgozása egy 1000 éves agyon feldolgozott történetnek helyenként unalmas és lassú de ettől eltekintve jól sikerült. Érdemes megnézni mindenki számára.

2015.11.12 Adell89

Nekem bejött a film, volt benne sok érdekes dolog, árulás, bűnhődés és az eredeti mesénél ez nekem jobban tetszett. Gyerekkorom kedvence volt viszont most jobban meg tudott fogni. Szerintem érdemes megnézni.

2016.09.15 Vviktor

Nagyon szép feldolgozása ez a Szépség és a szörnyetegnek. Karakteres, szépen kidolgozott szereplők, látványos fantasy. Már csak a képi világa miatt is érdemes megnézni.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Nagyon szép, látványos film, ami miatt minden korosztály számára élvezhető lehet a film. Nem csak gyerekeknek való, felnőtt fejjel is élvezhető, igazi sztorija van.

2015.03.29 goldfisy

A gyönyörű nő és a csúf bestia klasszikus meséjét sokan feldolgozták már, de talán ez az adaptáció a legjobb. Páratlan hangulat és látvány.

2015.05.10 july

Nagyon eredeti film, csodálatos mese, és ezt a mesés miliőt még tetézi, hogy a históriát is egy mesekönyvbe rejti. Sajnos egy felesleges narráció is megjelenik, ami időről időre megszakítja a film menetét.

2015.02.25 mokanszkit

A Disney Szépség és a Szörnyeteget még gyerekként láttam, akkor nagyon megfogott, de felnőtt fejjel elgondolkoztam azon hogy filmen tud e még ez a kicsit számomra már lerágott csont történet újat mondani. Hát nem tudott, mivel már az ajánlóból is kiderült, hogy látványban, izgalomban nem lesz hiány, de a sztori…… lapos.

2015.03.20 habtündér

én nagyon vártam ezt a filmet és talán ezért is csalódtam.. félreértés ne essék, ahogy az előttem szólok is írták, a film hangulata és látványa páratlan és magával ragadó, meg szerintem a színészek is jól hozták a karaktereiket, de! a szerelmi szál r... Több