Sherlock - A szörnyű menyasszony

Sherlock - The Abominable Bride

2019.08.19 indingo

Nekem a sorozat jobban bejött. Több történés, tartalom itt sem volt, de azt 90 percben láthattuk. A története picit fárasztó volt.

2017.05.05 mamiéstöti2

Elég kiábrándító film volt, bár nem vagyok egy nagy Sherlock rajongó. Nem sokat kapunk vissza a főszereplőpáros közt elhangzó kifordított humorból és a bűntény is egyhangú.

2019.08.12 Ms. Akárki

Zseniális klasszikus shelock és watsonos nyomozós történet. Imádtam a színészgárdát. Benedict Cumberbatch remekül ráérzett a karakterére és többek között ezért is volt olyan jó film.

2016.09.08 wintermat

Ebben a sorzatban és e a hozzá tartozó filmben sem lehet csalódni. Remek játék, remek történet, remek minden. Látni kell, a sorozattal együtt.

2016.02.10 norbi0102

Mint ahogy az eddig Sherlock epizódik is , ez is zseniális. A történet nagyon jó és igazán jók a csavarok, ileltve az, hogy milyen eltéréseket lehet felfedezni a két különböző korban a karakterek között, amit szintén nagyon ötletesen oldottak meg.

2016.04.11 BallEr

Itt sem a rendezéssel sem pedig a karakterekkel nem volt gond. Egyszerűen maga a történt volt az, ami nem ment le a torkomon és ez által nehezen emészthető lett a dolog.

2016.05.07 anita9215

Remek kis hangulatot adott a film, ami kellőképp megadta a maga varázsát és teljesen elbűvölt. Nem sűrűn érzek egy film iránt így, de ez igazán megérdemli a dicséretet. Több ilyet szívesen látnék mozikban is akár.

Helyszínelők
2009
Gyilkos elmék
2005

2016.03.31 Sniper

De jó volt ez!!! Sherlock és Watson újra együtt, hát hiányzott ez már. Baromi jó a hangulata, csavaros és izgalmas a sztori. Hatalmas ötös.

2016.04.17 SztarkTóni

Nekem, mint rajongónak tökéletes karácsonyi ajándék volt. :) Nem hibátlan, néhol kicsit túlzottan is próbálták az alkotók elfordítani a figyelmet a lényegről, de összességében egy nagyon szórakoztató, energikus film (epizód) lett ez. Nagyon bátran merem ajánlani azoknak is, akiknek eddig kimaradt a sorozat.

2016.07.07 totykos

Aki a BBC-s Sherlockot szereti, az ezt is imádni fogja. Brutálisan jó sztorit találtak ki, csak egy a baj: még fájóbb várni a negyedik évadra.:)