A szupercsapat

The A-Team

2023.10.29 Morpheus

Szórakoztató akciódömping remek karakterekkel

Megunhatatlan számomra a Szupercsapat 2010-es verziója, mert egyszerre izgalmas, vicces és szórakoztató, tökéletesen elvegytíve az akciófilmes, vígjátéki és kalandfilmes elemeket. Kitűnőek a karakterek is, a kedvenceim Hannibal Smith ezredes és Baracus, a rossz fiú. Jessica Biel itt kicsit vékonyabb a szokott bomba formájához képest (de akkor is ő a legszebb amerikai színésznő nálam), viszont itt szerintem nagyot alakít. Hihető a cselekmény is (néhány egyértelmű túlzástól eltekintve), és nagyon jók a színészek: Liam Neeson, Bradley Cooper, Quinton Jackson, Sharlto Copley illetve Lynch szerepében a Démonok közöttből ismert Patrick Wilson. Mindenki a maximumot hozza, ezért annyira jó a végeredmény. No meg az akciók miatt, melyek alatt rengeteg a beszólogatás egymásnak. A repülőből kidobott driftelő harckocsi utolérhetetlen ötlet, akárcsak a legvégső jelenet. Kapunk fordulatokat, meglepetéseket is. Nálam A szupercsapat erős 85%-os film, a kedvenceim egyike. Egyértelműen erős négy csillagot érdemel (alsó hangon).

Gyengék lettek a fimben a karakterek,és a színvonal is hagy némi kívánnivalót.Nézhető,de számomra nem szerethető mozi.Egy gyengécske remake,ami nem időtálló,olyan kifejezetten egyszer nézős.A humora sem az igazi,kissé mesterkélt.

2016.06.16 Thibo84

A csapatot jó színészekből válogattak össze, van pár jó akció és látványos jelent, mint pl. amikor a tankkal menekülnek a levegőben, de ennyi. A történet nem fogott meg.

2016.12.05 HercegPeter

Sajnos nem éri el a sorozat színvonalát. Főleg Rosszfiún és Murdock-on bukott el a film. Ez a két karakter meg sem közelíti az eredetit. Az akciók rendben voltak, a humor is jelen volt, de így is csalódás számomra. Talán kellene egy újabb nekifutás, két másik színésszel.

2015.07.28 kabel

Végtelenül sablonos és buta akciófilm, valamennyire nézhető és szerethető karakterekkel és kiszámíitható és unalmas akciójával a Szupercsapat semmiféle újdonságot sem tartalmaz, csupán az "egyszer vagy egyszer sem nézhető filmek" listáját gyarapítja.

2018.06.05 Diesel

Véleményem szerint méltó lett a régi sorozat színvonalához. Hannibál (Liam Neeson) és a "Szépfiú" (Bradley Cooper) alakítása kiváló volt. A történet kidolgozott és csavaros lett. Látványos és tele van akcióval. Teljesen átadta azt a pörgést amit a m... Több

2023.06.05 Ahoj poplacsek

6/10

A szereplőkre tekintettel megemelem az értékelést. A történet klasszikus akciófilmes cucc, el lehet lenni a nézésével, mint a befőtt. De arra mindenki készüljön fel, hogy a végére szemrákot kap és megsüketül. Az elviselhetőnél négyszer több vágást tartalmaz, nagyon sok pirotechnikai zajt (robbanások, lövések), meg számos egyéb dirr-durr csihi-puhit. Úgyhogy a végén ki kell pihenni a nézést. És el kell engedni az olyan dolgokat, hogy kb. mindenki kék szemű a filmben. De ha ezeken sikerül túllendülni, akkor minden adott egy könnyű kikapcsolódáshoz.

2018.12.31 HE7EDIK

Kár hogy nem kapott folytatást, mert remek kis akcióvígjáték ez. Rosszfiút egy UFC harcos alakította, Neeson és Cooper hozza a tőlük elvárt színvonalat, nekem mégis Murdock tetszett a legjobban, ahogy parodizálja Gibsont a Rettenthetetlenből, parádés... Több

2015.05.04 ZeroHero

Nagy várakozással indultam neki, de egyszerűen unalmasnak találom. Csalódtam. A történet nem köt le, a karakterek laposak (még úgy is, hogy a sorozatot ismerem és kedvelem), túl sok az akciójelenet, olyan, mint egy végeláthatatlan, kapkodós, pufogtatós számítógépes játék.

2023.06.17 Scriptor

Akciók humorral, stílussal, ez a 2010-es A szupercsapat

A 2010-es Joe Carnahan rendezés már annak idején is lenyerte a tetszésemet, mert a szereplőgárdája nagyon jó csapatot alkot, miközben élvezetesek az akciók, remek a rendezés és még a scipt is jól kitalált. Liam Neeson, Bradley Cooper, Sharlto Copley Quinton Jackson vicces csapatot alkot, mégis valahogy elhisszük nekik, hogy képesek mindarra, amit a filmben véghez visznek. És ott van a még a gyönyörű Jessica Biel is, aki szenvedélyes pillanatokat ad a sztorihoz, ki mással, mint Bradley Cooperrel. Értékelésem simán 80%.

2019.05.26 Ms. Akárki

Nem volt rossz film, de nem lett a kedvencem. Aki a régit szerette az ezt is fogja, de nem tudta túlszárnyalni a sorozatot. Erősen a nosztalgiafaktorra hajt a film és így nem igazán tud maradandót alkotni. Izgalmas és akciódús, egyszernézős kikapcsolódás.

2019.03.04 harnas1207

A sorozat gyenge másolása. A karakterek sajnos nem lettek olyan jók, mint a szériába. A cselekményről és az irtó gagyi akciójelenetekről meg ne is beszéljünk. Ennél többet érdemelt volna a klasszikus csapat.

2018.04.12 Filmelemző

Annak idején félve néztem meg a 2010-es egész estés Szupercsapatot, mert afféle "B" kategóriás sorozat-utánzatnak tűnt, de végül óriási meglepetést okozott, mert kiderült: még jobb is mint az eredeti!! Nagyon jó a rendezés, szédületesek az akciók, ki... Több

2016.08.02 VFTS

Remek színészeket felvonultató film, amiből nem hiányzik az akció és a humor sem. Még nosztalgiát is ébreszt az emberben a film. A Szupercsapat egyszerűen szuper volt, mindenkinek ajánlom a megtekintését.