Az ablakomon át

A través de mi ventana

2023.07.13 sptt

Nem egy egyszerű sablonfilm, és ezt bizonyítják a brutálisan szétszórt értékelések a minimális pontszámtól a maximálisig. Tudom, hogy az ilyen filmek esetében nálam is előfordul, hogy szenvedek két órán keresztül, máskor pedig el vagyok ájulva, hogy ... Több

2022.02.28 Harper

Tiniszenvedély magas hőfokon

Az ablakomon át egy tipikus tinifilm, talán annyi egyediséggel, hogy a megszokottnál szenvedélyesebb jelenetekkel pakolták tele. A spanyol Hidalgo család egyik tagja iránt heves szerelemre lobbanó szomszédos tinilány, Raquel (Clara Galle) kezdetben visszautasításban részesül, ám idővel érdeklődni kezd iránta a jóképű és gazdag Ares (Julio Peña). A kapcsolat beteljesedik, a fiatalok egymáséi lesznek. Az egyetlen probléma Ares családja, mely nem nézi jó szemmel a dolgot. Aki ezt a filmet választja, jó adag erotikára számítson, egyebekben átlagos "B" kategóriás szórakozás.

2022.02.07 indingo

A Miután-trilógia spanyol változata. Nagyon hasonló történet, hasonló korosztálynak. Közhelyes és kiszámítható a története, sablonjelenetekkel és párbeszédekkel.

2023.06.30 JRD

Amolyan tinis-szexelős, „gazdag aranyfiú és szegény lány” film. Tipikusan az a kategória, amikor a tini mindenkinél mindent jobban tud, és a felnőttek hajolnak meg a végén a tizenhat éves fruska előtt. (Kicsit emlékeztet Gretára.) Nem tudom, ki írta,... Több

2023.06.28 Morpheus

A kamaszlányok bibliája

A 15 és 18 közötti kamaszlányok számára az Ablakomon át olyan, mint a 30 és 40 közti nőknél a Szerelmünk lapjai: valamiféle „biblia”. Spanyol romantikus lányregény filmes kivitelben szexről és vonzódásról. Megnéztem, mert sokat vagyok fiatalok közt, és kíváncsi voltam, hogy mire fel ez a nagy felhajtás. Megtudtam. A hormonok szabad felhasználása a dolog lényege, a szokásos fiú-lány évődés némi szexualizációba bújtatva, megfűszerezve egy csipetnyi romantikával. 30 felett és 90-es IQ-tól felfelé kész szenvedés.

2022.03.08 Fikatours_blogger

Egy gimis film a sok közül

Nem vártam sokat a filmtől, és pont annyit kaptam. Kevés valódi feszültség, inkább nyűglődés jellemzi a szerelmi történetet, a vége pedig kifejezetten fantáziátlan.

2022.04.14 Idknw Nézhetetlen

Nagyon rossz, borzalmas, semmi mondanivaló, csak szex és szex, irreális történések, buta párbeszédek, irritáló, Zs kategóriás szereplők. Na jó, egy pozitívum, a főszereplő fiú igen jóképű!

2022.07.16 Murphyyy

Úgy látszik, én is öregszem, pedig a magam 31 évével sokszor odavagyok a romantikus tinifilmekért, de úgy látszik, azért vannak határok. :D Kicsit erőltetett volt ez a film, a 2 óra játékidő meg kimondottan hosszú. Sok olyan dolgot bedobtak ebbe a fi... Több

2022.03.15 arina

Tudom, sokan utálni fognak ezért, de nekem nagyon tetszett a film, igaz, nem az én korosztályomnak készült. Ezt a szüzességi dolgot én teljesen megértem. Vicces volt és jól szórakoztam, a szexrészek kicsit élethűek voltak, de nekem tetszett.

2022.02.21 Bíró Péter

Szerintem egyáltalán nem rossz film, kicsit talán perverzebb, mint a Miután, de nagyjából annak a spanyol adaptációja. A sztori egyébként egészen érdekes volt, rosszabbra számítottam. Ps: Anyukám kutyájának a haverja szerint könnyű kiv*rni a filmre. :)

2022.02.05 Inderpall

Ez egy nagyon aranyos film, nem olvastam a könyvet, így nem tudtam, mit várjak a filmtől, de nagyon jó lett! Julio és Clara között csodálatos a kémia.

2022.02.07 Abella Zsófi

K*rva jó film ❤

Nagyon jó kis film, a szereplők nagyon jók, a történet érdekes, érzelmes és romantikus. Nagyon jó tinifilm. Nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek, aki szereti a romantikát.❤

2022.02.06 asdgdd Nézhetetlen

Nézhetetlen

Ne nézzétek meg, kérlek titeket, csak ezért regisztráltam az oldalra, hogy megírjam ezt és megmentselek titeket.

2022.02.05 HannaH394149

Nem oké

Felelőtlen filmadaptáció. Iskoláskorú fiatalokat szexjelenetekben megjeleníteni felelőtlen gesztus. Ez nem oké. A film fiatalokról szól, akik nagyon szeretik egymást... pontosabban miért is??? Hiszen alig beszéltek bármilyen értelmes dologról egymással (ez jól tükrözi mondjuk, hogy gyakran mennyire rosszul tudnak kommunikálni egymással az emberek), az együtt töltött idő nagy részében szexelnek. Az anya-lánya kapcsolat nagyon kidolgozatlan, az apa-fiú szintén. Egy-egy félmondat erejéig kap figyelmet a szereplők motivációja. A megjelenített kapcsolatok nem romantikusak, hanem toxikusak.