Ad Astra - Út a csillagokba

Ad Astra

Artsomnia
2019/09/16

Legyen túlzottan egyszerű a narráció, mégis a közel két óra világűri szomorúság Brad Pittel egy különös, de tartalmas utazás a lélek meg nem ismert tartományaiba. Látvány, énkeresés, világűr. Mindez egy filmben. Több

Vox.hu
2019/09/25

Az Ad Astra – Út a csillagokba nem tökéletes film, de egy elveszettnek hitt rendező nagy önmagára találása és egy kis remény arra, hogy Hollywoodban még mindig lehet nagyot álmodni. Több

Supernatural Movies
2019/09/25

Sokkal mélyebben rejtőzik a film igazi érdeme, mint azt előzetesen mutatja nekünk. Ha viszont vevő vagy erre a bátor utazásra, akkor neked is egy remek élményben lesz részed. Több

Revizoronline.com
2019/09/25

Ugyanakkor azt bátran állítom, hogy Brad Pitt, James Gray, az operatőr, Van Hoytema és a zeneszerző, Max Richter olyan intim, szuggesztív, torokszorító és végül szívmelengető hangulatot teremtenek közösen, amely miatt kifejezetten megéri túllendülni ezeken az esetlenségeken. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Bennem az űr
Az Ad Asta - Út a csillagokba jó példája annak, hogy a multiplexek miliőjében is el lehet adni egy komolyabb hangvételű, inspiráló művet. Eltúlzott romantikája ellenére kellemes filmélmény remek színészekkel és pompás fényképezéssel. Több

Kultúrpart.hu

Értékelés: 7.5/10
Brad Pitt viszi el a halálos iramban-t az űrbe
Furcsaságait legalább annyian fogják izgalmasnak találni, mint amennyien kiborítónak, de az Ad Astra annyiban mindenképpen teljesíti feladatát, hogy egyformán sikeresen kalauzol el minket a világűr és Roy McBride lelkének legmélyére is. Több

MovieAddict
2019/09/30

Szinte biztos vagyok benne, hogy az Ad Astra - Út a Csillagokba című filmet, pár év múlva mind a közönség, mind a kritikusok máshogy fogják majd értékelni, és talán 10-20 év múlva már ott fogják emlegetni a kult sci-fik között. Viszont ami már most is biztos, hogy a MI év végi toplistánkban ott lesz a helye legjobb filmek között. Több

Smoking Barrels
2019/10/03

Értékelés: 6.5/10
Egy biztos: akinek felkeltette az érdeklődését, annak kutya kötelessége ezt moziban látni, az a fajta alkotás ez, ami szabályosan ordít a nagyvászonért. Több

Roboraptor
2019/10/20

Értékelés: 8.5/10
Az Ad Astra minden érdeme ellenére néha két szék közé esik
Az űr a legvégső határ. Ennek végtelenjét járja Brad Pitt. Ám hiába merészkedik oda, ahová ember még nem merészkedett, így sem menekülhet a magányától, a megbánásaitól és az apja hagyatékától. Az Ad Astra – Út a csillagokba az egyik legintimebb „világmegmentős” űrfilm, ami nem csupán azért az év sci-fije, mert alig készül már nagyköltségvetésű sci-fi film. Spoileres kritika. Több

Dunszt.sk
2019/10/29

A pokolbeli magány megöl
Minden fájdalma ellenére csak kevéssé válik kényelmetlenné, hogy elkísérjük a két férfit a csillagrendszerünk szélére. Az úttörők és cölöpverők kevés szavú nyugalma és az otthonmaradók számára elérhetetlen jutalmai kárpótolnak bennünket is – így lesz az Ad Astra egy csillagközi roadmovie, amely hibáival együtt is elég bátor, hogy meghaladja saját romantikáját. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!