Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Háziúr kiadó

(Adopte un veuf)
Háziúr kiadó

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A film története szerint az idős Hubert Jacqiun özvegy marad, de nehezére esik hozzászoknia a magányos élethez. Napja nagy részét egyedül tölti otthonában a TV előtt, ám egy napon egy véletlen félreértésnek köszönhetően élete egycsapásra megváltozik.

(Pajor Sándor)

2017. 03. 24. 06:27

Na, ezt tuti nem nyomják le a torkomon még egyszer. Inkább idétlen, mint vicces. Próbál egy kicsit keserédes lenni, hogy a derűs dolgokban azért ott vannak a komor dolgok, és fordítva. De szerintem ezt meg lehetett volna jobban csinálni.

2017. 03. 18. 05:53

Van ebben a filmben tényleg egyszerre valami megindító és taszító. Nehéz eldöntenem. Mindenesetre ahogy kinéz a színek és fények, szerintem szép. A történet, a sztori maga, nem igazán jött be.

2017. 03. 17. 07:22

Számomra ez inkább volt szomorú és nyomasztó, semmint humoros. A komikum mögött egy nagyon is mély érzelmek rejtőznek, amik lassan a felszínre kerülnek.

Arnaud Ducret

A március 3-án az Uránia Nemzeti Filmszínházban tartott vetítés után a közönségnek alkalma volt találkozni a film alkotóival.

A filmet a Frankofón Filmnapokon mutatták be először Magyarországon.

Berengere Krief karaktere 26 éves, bár a színésznő a forgatáson 32 éves volt.

VOX.hu - Háziúr kiadó
A mogorva vénemberek mosolygóssá szelídítése gyakorlatilag külön alműfajnak számít a vígjáték zsáneren belül, de nem minden próbálkozásból születik egy új Lesz ez még így se! 40/100