Háziúr kiadó

Háziúr kiadó

Adopte un veuf

A film története szerint az idős Hubert Jacqiun özvegy marad, de nehezére esik hozzászoknia a magányos élethez. Napja nagy részét egyedül tölti otthonában a TV előtt, ám egy napon egy véletlen félreértésnek köszönhetően élete egycsapásra… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 2017.03.16.

2018.07.03 Gino

Na, ezt tuti nem nyomják le a torkomon még egyszer. Inkább idétlen, mint vicces. Próbál egy kicsit keserédes lenni, hogy a derűs dolgokban azért ott vannak a komor dolgok, és fordítva. De szerintem ezt meg lehetett volna jobban csinálni.

2017.10.30 Berto49

Az MTVA valószínűleg a maradék, senkinek sem kellő filmekből válogatja a kollekcióját, mert ez a vígjátéknak hirdetett darab alig éri el a nézhetőség szintjét. Én is egyedül élő nyugdíjas vagyok, nekem már a második percben elegem volt Manuelából, eb... Több

2017.07.05 Wesleyvep

Van ebben a filmben tényleg egyszerre valami megindító és taszító. Nehéz eldöntenem. Mindenesetre ahogy kinéz a színek és fények, szerintem szép. A történet, a sztori maga, nem igazán jött be.

2017.03.17 Fintil

Számomra ez inkább volt szomorú és nyomasztó, semmint humoros. A komikum mögött egy nagyon is mély érzelmek rejtőznek, amik lassan a felszínre kerülnek.

A március 3-án az Uránia Nemzeti Filmszínházban tartott vetítés után a közönségnek alkalma volt találkozni a film alkotóival. Szerző: hp

A filmet a Frankofón Filmnapokon mutatták be először Magyarországon.Szerző: hp

Berengere Krief karaktere 26 éves, bár a színésznő a forgatáson 32 éves volt. Szerző: hp

(2017. 03. 17.)
A mogorva vénemberek mosolygóssá szelídítése gyakorlatilag külön alműfajnak számít a vígjáték zsáneren belül, de nem minden próbálkozásból születik egy új Lesz ez még így se! 40/100 Több