Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Adult Life Skills

(Adult Life Skills)
Adult Life Skills

Tartalom

Anna kissé megrekedt az életben. Remeteként él anyja kertjében, és harmincévesen azon agyal, mire is volt jó a szüfrazsett lázadás, közben pedig kis báb-színjátékokat készít, amelyekben az ujjai szerepelnek. (csd)

2017. 03. 29. 12:32

Ó, hát ez egy nagyon aranyos film, jópofa és intelligens humora van, és mindemellett sikerült megtölteni tartalommal is. Talán a harmincas korosztálynak pont, hogy nyomasztó lesz. De, nem is baj, mivel azok az egzisztenciális kérdések, amelyekkel küszködünk, mind egy kicsit kicsit talán megválaszolásra kerülhetnek.

2017. 03. 01. 20:57

Tetszett, hogy a filmnek nagyon jó, egyedi és kellemes hangulata van, azt hiszem ezeket a témákat pont így kell tálalni és nem egy rideg, cigifüstös mozival. Az viszont kevésbé tetszett, hogy a színészek nem voltak valami meggyőzőek. Ettől egy kicsit felszaladt a szemöldököm.