Álljon meg a nászmenet!

My Best Friend's Wedding

2018.01.31 diumiu

Kedvelem ezt a filmet, de a maga kategóriájában nem a legnagyobb kedvencem. Vannak benne jó poénok, a történek és a szereplők is nagyon jók, amit kiemelnék, még az az a jelenet amikor az étterembe együtt énekel a család. Nagyon jó volt a hangulata.

2017.12.02 indingo

A kilencvenes évek kedvelői bírni fogják a filmet. A ruhák, no meg a frizurák, meg egy csúnyácska Cameron Diaz. A története egyszerű és a végét is idő előtt ki lehetett találni, de egyszer meg lehet nézni.

2016.12.14 Berto49

A leggeilebb főcímű film, amelyet valaha is láttam! Ilyen förmedvényt, a leggiccsesebb revűfilmet is kenterbe veri. Szörnyűséges, de ez a jelző az egész filmre is vonatkozik. Julia Roberts miatt kínlódtam végig, de kár volt. Nem szólva a két meleg ki... Több

2015.05.05 ocso

Tipikus amerikai romantikus vígjáték ami sok nevetést okoz, de ennél többre ne számíts! Julia Roberts szerintem minden filmjében ugyanolyan, semmi újat nem mutat.

2016.11.15 Manfred

Tipikus amerikai vígjáték a megszokott sablonos amerikai romantikus stílusú színészekkel. Szerintem már kicsit sok a film, túl csöpögős és újdonságot sem adott. Középszerű

2016.12.15 Maxima

Sablonos, megszokott Julia Roberts romantikus vígjáték a megszokott újdonságot nem adó humorral. Egyszeri nézésre alkalmas, felejthető, egyszerű sablonfilm.

2015.05.12 Balu

Hát ha valaki a tipikus romantikus filmeket annak ajánlom minden nőnek megnézni!A zenéje az tetszett.Számomra ez elég unalmas film volt,de attól függetlenül Julia Roberts továbbra is nagy kedvencem!

2015.07.23 Bekmeli

Sablonos, nem túl izgalmas, néhol már-már unalmas tipikus amerikai vígjáték nem túl sok mondanivalóval. Talán egyszer nézhető de ne várjatok sokat tőle!

2015.02.11 pillacica7

Szerintem a film nem kiemelkedő, de szórakoztató. A végén a dalt nagyon szerettem. Annak érdemes megnéznie aki könnyed romantikára, komikus helyzetekre vágyik. Julia Robertsnek volt már jobb filmje.

2015.05.09 Durran

Klasszikusnak számító romantikus film, de az igazság az, hogy soha nem volt ez a film annyira jó, mint amennyire sokat játszotta a tévé vagy mint amennyire ismert. A probléma az, hogy a film klisés, kissé unalmas és javarészt semmit mondó, komédiának viszont nem igazán nevezhető.

2015.03.29 luba323

Teljesen átlagos romantikus film, amit Julia Roberts-szel adtak el. A színésznő tehetségét nem akarom megkérdőjelezni, imádom a filmjeit, egyszerűen csak nem ez a legjobb. A film azért gyenge, mert a toposz kegyetlenül elhasznált, és nem igazán kerül... Több