Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

Jason Lee
Walt Becker
Walt Becker
Bella Thorne

Alvin, Simon és Theodore, a három kiváló zenei ízléssel és tehetséggel megáldott mókus egy nap váratlan szituációval találja szemben magát: legjobb barátjuk és lakótársuk, Dave új barátnőjével közös jövőt tervez. A mókusok így lapátra kerülnének. Mindössze három nap áll rendelkezésükre, hogy… Több

Forgatókönyvíró: Ross Bagdasarian, Sr., Janice Karman
Premier (HU): 2016.01.21. | HBO Max (2022.12.01.) | Netflix (2023.10.22.)

2021.03.01 helfannn

Alvin, Simon és Theodor párosa összeomlik ebben a filmben. Sajnos

Csak akkor lehet megnézni, ha más tényleg nem megy a tévében. Nekem 10/3. Buta színvonal, az animáció még elmegy, de szinte értékelhetetlen. Én igazából nagyon szerettem volna, hogy ez jó legyen, mert gyerekkoromban, és most is szeretem az Alvint. Egyszer talán meg lehet nézni.

2017.10.16 Deku

Az első egy két rész nagyon jó volt ez viszont már csak bőrnyúzása a mókusoknak. Épp csak egy közepes kategóriát akaszthatok rá azt is nehezen. Ha jobb nincs akkor éppenséggel ez is megteszi de ennél többet ne várjon tőle senki. Megnézésre nem tudom teljes mértékkel ajánlani.

2019.07.28 Ms. Akárki

A régi mesékhez és a film változat első karácsonyias részéhez képest ez már igen gyengére sikerült sajnos. A zeneszámok, feldolgozások és az animáció klassz de ez sajnos kevés.

2016.05.03 MMcFly2015

Az Alvin és a mókusok olyan, mint a Step Up filmek, hogy volt egy jó rész, ami új dologként tárta az emberek elé azt amit kellett a műfajon belül. Majd minél több rész jött, annál többet próbálnak mutatni, és mégis egyre rosszabbak... Én is kisgyere... Több

2016.11.25 Ercsi

Nem vágtam magam hagyatt a filmtől, de ennek a legfőbb oka az, hogy elsősorban a 6-10 éves korosztályt célozza meg és véletlenül sem a felnőtteket. Így ez a film egyértelműen csak nekik kínál jó szórakozást, ők viszont imádni fogják.

A film összbevétele 234 798 636 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 129 472 275 forintot termelt. A hazai mozik összesen 109 198 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2016. 01. 25.)
Alvin és a mókusok: A mókás menet
Alvin és barátai negyedszerre is szippantottak egy mélyet a képzeletbeli héliumos lufiból, hogy néhány laza tanulsággal („ne ítélj elsőre”, illetve a „család a legfontosabb” – még ha fajok közötti is) és 6 éven aluliaknak szánt vicceskedéssel töltsék ki a rájuk szabott játékidőt. Több